Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kolektor dolotowy


radekjez

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam problem z kolektorem dolotowym w srodku gruszki zauwazylem ze mam ulamany plastik od kierownicy powietrza probowalem skleic ale na nic moje wysilki tloczek chodzi ale nie otwiera mi lopatek i wydaje mi sie ze auto jest troche przymulone i silnik glosniej pracuje troche pod disla wiec mam pytanie duzo jest roboty z wycignieciem calego kolektora bez ruszania listwy z wtryskami sciagniecie go z gum jakby ktos mogl mi opisac od a do z co pokolei i na ilu srubach jest przymocowany sukalem na forum ale nigdzie nie moge znalesc tego tematu z gory dzieki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor odkreca sie bezposrednio od bloku silnika nie ruszaj gum amortyzujacych bo pozniej bedziesz mial nieszczelnosc. A jezeli chcesz wyciagnac tylko kierownice to tu masz instrukcje bez sciagania kolektora http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/kierownica-powietrza-259804/

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze ja chcem wymienic caly kolektor nie tylko kierownice moze inaczej cala ta plastikowa puszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor zastaw w spokoju a tą gruszkę trzymają tylko dwie śrubki kilka minut i wyciągnięta. Poszukaj na forum bo koledzy pokazywali jak to skleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja mam na oku dobry kolektor z przepusnica za 390 zl sam nowy bez przepusnicy kosztuje prawie 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wszystko ok tylko chcesz tą gruszkę naprawić to niema sensu wywalać tyle kasy, poxipol za kilka zł i po sprawie. Ciężko dostać używany kolektor który ma tą gruszkę sprawną ja kupiłem dwa i żaden nie był sprawny jeden miał ułamane cięgno tak jak u ciebie a druga gruszka miała pękniętą bembrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i tak musze kupic jakis zeby wyminic te ciegno bo u mnie to juz bida nawet jest ulamany ten wrabek co obraca lopatkami w kolektorze jak by nie patrzec to i tak d*pa z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica powietrza 06B133619C koszt w ASO 720zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...