Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BRAK MOCY! POMOCY Audi A4 B5 1.9 TDI 110KM 2000r


SPYDER007

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kupiłem niedawno auto Audi A4 B5 1.9 TDI 110KM 2000r i dziś wyjechałam w dłuższą trasę po czym auto nagle straciło Moc wciskałem pedał gazu do końca i nic zero przyspieszenia ledwo co.... Więc jak wróciłem do domu odczekałem 4h i mówię muszę to jeszcze raz sprawdzić wsiadłem w auto i pojechałem na A4 dodaje gazu i auto przyspiesza super jak by się naprawiło i nagle przy 120km traci moc więc zjechał na pobocze zgasiłem je dosłownie na 2 min i odpaliłem ponownie i znowu miało moc dojechałem do 140km i dalej ma Moc więc wróciłem do domu... co to jest raz ma Moc a raz nie z tego co widzę nie jest to zależne od prędkości czy nagrzania silnika zawór egr czyszczony był 2 tyg temu w raz z wymianą wszystkich filtrów .... będę wdzięczny za POMOC

Sorry za błędy Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie ten dzial. Poza tym to miliony takich samych tematow. Poszukaj na forum. A tak to turbo do czyszczenia zaworki i do sorawdzenia wezyki

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapieczone kierownice w turbo, mialem podobnie... po wyczyszczeniu :banan::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne objawy, Turbo do wyczyszczenia. Mi pomógł kolega Pretor ze spotów Żorskich (bardzo polecam), ale nie wiem czy nie bedziesz mieć za daleko. Twoja decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sam robilem nawet na forum jest manual do tego w dziale zrob to sam czy jakos tak. A mrchanicy to roznie od 200 do 300zl przynajmniej w moich okolicach

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płaciłem 220zł. Ale to mało ważne . Same wyczyszczenie ,czasem nie wiele pomoże , bo problem może się pojawić za jakiś czas i to zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie. dlatego pisali Ci w poprzednim temacie który założyłeś dublując go ,dlatego wylądował w koszu. -->"Zrób logi" . Temat jest zbyt złożony , i przyczyn jest kilka . Dlatego nie ma co gdybać . Podjedź na spot u siebie. Znajdzie się osoba , która Ci wyjaśni , zrobi , lub ewentualnie poleci zaufaną osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...