Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyprowadzenie RCA z fabrycznego radia chorus.


noxes

Rekomendowane odpowiedzi

Hwj. Miał ktoś z was przyjemność wyprowadzać wyjścia RCA z fabrycznego radia chorus? Odrazu mówię, że zmiana radia na nie ori nie wchodzi w grę.

Byłem u elektronika i mi powiedział, że chorus jest ciezkim radiem, żeby to zrobić hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chorus 1 czy 2 chodzi ci o line out tak ?

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

MINI ISO - RCA OUT AUDI CHORUS CONCERT NAVI (3276011184) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jeśli ci oto chodziło to zmień elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to chodzi mi o wyprowadzenie wyjść RCA na wzmacniacz w radiu chorus II z jego wnętrza.

Co do tego co mi wysłałeś to widziałem to na allegro, ale u mnie nie ma w radiu wolnego miejsca, wychodzi na to, że musiałbym wypiąć kostkę od tylnych głośników a w to miejsce wpiąć kostę z linku i tylne głośniki pod wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne głośniki z czego chcesz zasilić ze wzmaciacza ? Można to zrobić tak albo wpiąć się w przewody które idą do tylnych głośników i tam wyprowadzić rca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę żeby zostało tak jak jest oryginalnie czyli hłosniki pod radio a subwoofer pod wzmacniacz i nie chcę zbytnio kombinować w elektryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpinasz się tylko przed wzmacniaczem z dwoma rca razem 4 przewody i po sprawie tam też masz sterowanie albo wpiąć się przy kostce radiowej i ciągnąć sygnał do wzmacniacza w bagażniku i sterowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhymm wybacz niedziela dziś nie rozumiem Cię dokładnie:facepalm: To co napisałeś zrozumiałem tak; ucinam żóltą kostkę do tego co podesłałeś w linku, a powstałe końce przewodów lutuję do tylnych przewodów głośnikowych z kostki wychodzącej z radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie ucinasz wpinasz się z rca pod te przewody czli pod RR i RL i sterowanie ( remote ) nie musisz nic ucinać jeżeli wepniesz się w tą kostke przy radiu to musisz ciągnąć sygnał i sterowanie do wzmacniacza przez całe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym linkiem jest złacze jakie mam w radiu. http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/img/isoc3.gif

Podlaczam tą Twoją kostkę pod wejście C pod piny 1-6? i wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli podepniesz tak to musisz oryginalne głośniki zasilić ze wzmacniacza który będziesz montował , a żeby zostało jak w oryginale i dołożony tylko wzmak musisz się wpiąć w wiązke przy radiu lub wzmacniaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to poprostu podłączam się przewodami z żółtej kostki w przewody te które wychodzą z gniazda C i po sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypinasz żółtą kostke z radia tą którą masz, następnie zdejmujesz izolacje czy co tam jest żeby dostać się do przewodów. Nacinasz izolacje odpowiednich przewodów podpinasz pod nie rca sygnałowe lewey i prawy kanał i mase oraz sterowanie i to wszystko lutujesz izolujesz i masz wyjście rca

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w radiu jest czarna kostka:decayed: O to samo chodziło mi od początku. Mam połaczyć przewody z tej kostki którą mi podałeś z odpowiednimi przewodami kostki którą mam w radiu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie możesz kupić tą kostke lub w sklepie elektronicznym przewody rca i podlutoać je z odpowiednimi w twojej czarnej kostce i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak alenie low input bo to jest wejscie:wink: a tu jesl low signal output inaczej zwal line out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie jak piszesz. In wejście, out wyjście:facepalm:

No to fajnie dokupię teraz końcówki, głosnik odpowiedni i zobaczymy co wyjdzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...