Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z multitronickiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, moze ktos z was znajacych sie na rzeczy powiedziec co moze byc przyczyna mojego problemu. Otoz wracalem z pracy cos stuklo i skrzynia przestala ciagnac na R czy D slychac jak skrzynia zaczyna pracowac jednak nie przenosi napedu na kola. Podczas przelanczania z D albo R na P zaczyna sgrzytac tak jakby skrzynia jeszcze sie nie zatrzymala co swiadczyloby o zerwanym lancuchu prawda?

Nastepne pytanie. Jesli dojdzie do wymiany na manuala to warto dac za komplet czesci 1999zl? Bo znalazlem taka aukcje na allegro

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Dobra szkoda czasu na rozmyslanie. Co bedzie potrzebne do przerobki?

-skrzynia (jaka? 5 czy 6biegowa dac, jakie oznaczenie)

-sterownik skrzyni do manuala czy przekodowac tamten?

-jakas dystansa miedzy skrzynia a silnikiem?(skad to wziac od manuala?)

-pedaly wraz z wysprzeglikiem

-polosie podobno pasuja?

-sprzeglo z dwumasa?

Jesli o czym zapomnialem prosze podpowiadajcie i smialo pisac uwagi:)

Opublikowano

Miałem dokładnie ten sam objaw w a6 c5 2,5tdi tiptronic i okazało się że zerwał się przegub a skrzynia jest ok.

BTW nie rezygnuj z multi, to prawie jakbyś rezygnował z szofera :)

Opublikowano
Witam, moze ktos z was znajacych sie na rzeczy powiedziec co moze byc przyczyna mojego problemu. Otoz wracalem z pracy cos stuklo i skrzynia przestala ciagnac na R czy D slychac jak skrzynia zaczyna pracowac jednak nie przenosi napedu na kola. Podczas przelanczania z D albo R na P zaczyna sgrzytac tak jakby skrzynia jeszcze sie nie zatrzymala co swiadczyloby o zerwanym lancuchu prawda?

Nastepne pytanie. Jesli dojdzie do wymiany na manuala to warto dac za komplet czesci 1999zl? Bo znalazlem taka aukcje na allegro

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Dobra szkoda czasu na rozmyslanie. Co bedzie potrzebne do przerobki?

-skrzynia (jaka? 5 czy 6biegowa dac, jakie oznaczenie)

-sterownik skrzyni do manuala czy przekodowac tamten?

-jakas dystansa miedzy skrzynia a silnikiem?(skad to wziac od manuala?)

-pedaly wraz z wysprzeglikiem

-polosie podobno pasuja?

-sprzeglo z dwumasa?

Jesli o czym zapomnialem prosze podpowiadajcie i smialo pisac uwagi:)

pisz do Bart-S :wink:

Opublikowano
Witam, moze ktos z was znajacych sie na rzeczy powiedziec co moze byc przyczyna mojego problemu. Otoz wracalem z pracy cos stuklo i skrzynia przestala ciagnac na R czy D slychac jak skrzynia zaczyna pracowac jednak nie przenosi napedu na kola. Podczas przelanczania z D albo R na P zaczyna sgrzytac tak jakby skrzynia jeszcze sie nie zatrzymala co swiadczyloby o zerwanym lancuchu prawda?

Nastepne pytanie. Jesli dojdzie do wymiany na manuala to warto dac za komplet czesci 1999zl? Bo znalazlem taka aukcje na allegro

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Dobra szkoda czasu na rozmyslanie. Co bedzie potrzebne do przerobki?

-skrzynia (jaka? 5 czy 6biegowa dac, jakie oznaczenie)

-sterownik skrzyni do manuala czy przekodowac tamten?

-jakas dystansa miedzy skrzynia a silnikiem?(skad to wziac od manuala?)

-pedaly wraz z wysprzeglikiem

-polosie podobno pasuja?

-sprzeglo z dwumasa?

Jesli o czym zapomnialem prosze podpowiadajcie i smialo pisac uwagi:)

U mnie przy takich samych objawach. Okazało się że padło sprzęgło hydrokinetyczne.

Do manuala żaden sterownik nie jest Ci potrzebny, przekodujesz jedynie vagiem ABS i ECU, dystans najlepiej wziąć z ASO. Skrzynia 6 pasuje P&P do sanek, przy 5cio biegowej musisz zaopatrzyć się w sanki. Do 6cio biegowej będziesz jeszcze potrzebował innego rozrusznika:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.