Skocz do zawartości
IGNOROWANY

światła same się włanczaja


rafalw80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,Panowie problem jak w temacie, odpalam auto a światła mijania same sie włanczaja, żeby po chwili się wyłaczyć i tak co chwile. Przełanczam włacznikiem na mijania to mijania świeca normalnie a migaja halogeny z przodu.Vag nie pokazuje zadnych błedow w MCE. Wyjałem dziś włacznik swiatel wszystkie przewody we wtyczce wydaja sie siedzieć dobrze.Poradzcie co moge jeszcze sprawdzić aby pozbyć sie tej dyskoteki ?

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie masz włącznik świateł ? Miałem identyczny problem: po przekręceniu kluczyka w stacyjce światła mijania się zapalały by po chwili zgasnąć, przeciwmgielne też świeciły jak chciały - włącznik wyglądał jakby przerobił 25. lat na grubie :decayed: Wymieniłem go i jest git, żadnej dyskoteki:wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie masz włącznik świateł ? Miałem identyczny problem: po przekręceniu kluczyka w stacyjce światła mijania się zapalały by po chwili zgasnąć, przeciwmgielne też świeciły jak chciały - włącznik wyglądał jakby przerobił 25. lat na grubie :decayed: Wymieniłem go i jest git, żadnej dyskoteki:wink:.

A jak ocenić jego stan ? Wizualnie wyglada ok,a rozbierać go nie rozbierałem

Pozdro

---------- Post dopisany 24-07-2013 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2013 at 14:46 ----------

W jakim stanie masz włącznik świateł ? Miałem identyczny problem: po przekręceniu kluczyka w stacyjce światła mijania się zapalały by po chwili zgasnąć, przeciwmgielne też świeciły jak chciały - włącznik wyglądał jakby przerobił 25. lat na grubie :decayed: Wymieniłem go i jest git, żadnej dyskoteki:wink:.

A jak ocenić jego stan ? Wizualnie wyglada ok,a rozbierać go nie rozbierałem

Pozdro

Panowie wychodzi na to zę wine za ta cała dyskoteke ponosi włacznik , można go w jakiś sposób próbować naprawić ? moge oczywiście kupić nowy ale ten nie jest wizualnie zniszczony ,podświetlenie działa i chciałbym go spróbować ratować.Czytałem posty o naprawie oświetlenia ale nie znalazłem tam informacji które by mi pomogły w mojej sprawie,może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził.

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...