Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana żarówek na led canbus w a4 b8


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

CZy ktoś z forum stosuje badź stosował żarówki led canbus np: LED 9 SMD 5050 3Chip H6W Bax9s CANBUS W210 Audi (3329089736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

DAje fajny efekt małym kosztem :P

czy można zmienić żarówki w lampie bez led - chodzi o ten poziomy pasek w a4 b8 z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy nie wyskakują błędy przepalenia żarówki ?

Znalazłem mod przednich lamp ale wymaga to wiercenia otworów wiec troche szkoda mi lampe uszkodzic jak nie wyjdzie albo kable jakies przewiercić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ogólnie przykład żarówki...

Narazie ogarnąłem na ledy wszystkie żarówki we wnętrzu i tablicy rejestracyjnej

no i chciałbym sie zabrać za przednie lampy ale boję się tego wycinania.

Swoją drogą czy można zdjąc klosz przednich lamp bo mam w środku jednej lapmy przedniej jakies paprochy :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FORUM jest tzw. szukajka :wink: troszkę wysiłku i wszystko znajdziesz .

:arrow2::arrow2::arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/opis-wymiana-swiatel-dziennych-led-zwyklych-lampach-a4-b8-253479/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam temat poprostu z moimi dwoma lewymi rękami to wiem że przy wierceniu otworu cos zj**... i będę płakał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś widziałem na YouTube, dotyczyło to innej marki, jak facet zdejmował po podgrzaniu opalarką przednią plastikową szybkę przedniej lampy i jak zapewniał można to też zrobić ze szklanymi szybkami. Następnie na tym samym kleju, który pozostaje na obudowie, przyklejał nową szybkę.

Wydaje mi się, że prezentacja była po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomego elektryka i próbowałem chyba dwie lub trzy rodzaje żarówek. Jedne mi nie świeciły, drugie migały i dopiero trzecie były oki, ale czasami widzę jak włączam zapłon to jedna mi miga przez chwilę. Mam te żarówki od 1 roku i raz czy dwa się zdarzyło, że komputer pokazywał mi, że są przepalone, ale samo się resetowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...