Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cięgno silniczka sterującego nawiewem


szpunt03

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, czy mógł by ktoś zerknąć w swoim aucie do którego ramienia jest przypięte cięgno regulacyjne: 1 czy 2 ???

Chodzi mi o silniczek od sterowania nawiewem nogi/szyba, ten przy pedale gazu. Na zdjęciu jest on przedstawiony w pozycji takiej jak jest zamontowany w aucie. Przy rozbieraniu nie zwróciłem uwagi. :facepalm: Dzięki.

silniczek_nawiewu.jpg

---------- Post dopisany 22-06-2013 at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 18:05 ----------

Ponowię prośbę, mimo tego, że piszę posta pod postem bez wykorzystania opcji edytuj, w pełni świadom konsekwencji... Cały zabieg zajmie ok. 17 sekund. Przy zmontowanym tunelu środkowym tego nie widać, ale wystarczy wsunąć dłoń /od strony pedału gazu/ i pod palcami da się wyczuć zapięte ramię lub jego brak przy jedynce. Mam zmontowane na "2" i przy adaptacji mam przekroczenie wartości granicznych, i nie wiem czy jest to spowodowane błędnym montażem, czy też usterką sterownika klimy,a chciałbym uniknąć niepotrzebnego demontażu silniczka jeśli winien jest panel.

---------- Post dopisany 24-06-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2013 at 23:52 ----------

Odpowiedź: nr 1 /wymacane w 3 autach/, może komuś się przyda...

Temat do zamknięcia. To się chyba nazywa monolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...