Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy bajer w Audi


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre :good: Ale ciekawe jak na to zareaguje policja, to może okazać się przydatne, ale w przypadku bezmyślnych kierowców wręcz przeciwnie :decayed: Jeden zobaczy że nie da rady to zwolni inny zobaczy że jest na styk i wciśnie pedał w podłogę a w mieście różnie to może się skończyć ( w sumie tak jest i teraz ) :decayed: Ale ogólnie duży plus dla Audi za pomysł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie rozwiązanie u nas nie bardzo się sprawdzi. Już dzisiaj przecie nieraz stoją znaki z informacją "startujesz na zielonym - jedziesz 60 km/h - na następnych światłach masz zielone" i co? Nic albo grzeją ile fabryka dała, albo jadą lewym pasem prędkością patrolową. Jak zmieni się mentalność kierowców i kultura jazdy to i takie urządzenia nie będą potrzebne.

Ale oczywiście wielki + :good: za innowację, pomysł i pracę dla inżynierów :audi:

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba :] chociaz w niektorych miejscach np jak sie wjezdza do wro od strony olesnicy to jesli masz zielone w dlugolece to raczej dopiero we wro i nie na poczatku bedziesz sie zatrzymywal. Przynajmniej ja tam mam :naughty:

Wielki + dla AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rns-e jest opcja "informacja o korkach" i co ?? i nic , u nas na terenie kraju oczywiście nie działa... a to przecież żadna nowość...więc tym bardziej długo, bardzo długo taki bajer w audi będzie bezużyteczny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest rozwiazanie dla krajow rozwinietych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...