Treść opublikowana przez qeza
-
1.9 tdi avf wysokie spalanie
Witam Czy jest ktos kto mi powie czemu nagle spalanie wzroslo do 8l/100. Zostal wymieniony rozrzad i sie zaczelo choc nie wiem czy to ma cos wspolnego Logi statyczne http://vaglogi.pl/log-001_WRY5Z.html http://vaglogi.pl/log-004_E3GSI.html http://vaglogi.pl/log-013_ert95bs.html http://vaglogi.pl/log-018_a49Xq8K.html http://vaglogi.pl/log-023_YJ9R3.html Update Juz doszedlem ze synchronizacja kata wtrysku byla do bani Ustawione na zero i za godzine jazda testowa, zobaczymy jak spalanie? Na wolnych obrotach spadlo z 1.4 do 0.8 Potega forum jest nieskonczona Niech moc bedzie z wami Jest poprawa ale jeszcze nie to co powinno byc:( Nove logi po niedzieli Zrobie Ustawienie synchronizacji kata wtrysku na +3 dalo najlepszy rezultat chwilowe spalanie 0,6 dawka mg/R 5.2
-
A4 B6 - Przekładka lampy z UK na EU (soczewka) Pytanie
Potrzebuje pomocy w tym samym temacie Nie moge zgrac dlugich z krotkimi po przekladce przeslon Jakies ciekawe teorie lub sprawdzone triki?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Moglismy sobie selfie zrobic
-
Symphony nie chce oddać płyt i nie odtwarza
Mialem cos takiego w mojej b6. Okazalo sie ze cos tam przycielo plyte, taki bolec. Lekkie popchniecie plyty na swoje miejsce zalatwilo problem.
-
Angielski agregat prądotwórczy
sprobuj zapytac w spotach>reszta swiata>anglia pogaduchy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tu jak zwykle cisza Albinek pozdrowienia od kolegi z pod Ace Cafe. Defender na polishbikers
-
Autko do ciężkiej przyczepy
Najpiekniej z ta przyczepka to Landrower Defender bedzie wygladal i bedziesz mogl cos wiecej tez dolozyc.
-
Regulacja reflektorów
jakubekk, a nie masz moze tej blaszki co jest miedzy soczewka a odblysnikiem z regulacja lewo prawo. Szukam jednej takiej, bo jak jestem w polsce to g... widze:wink:
-
Regulacja reflektorów
jakubekk, to moze byc to bo skladalem lampe z dwoch. Ide wyjac lampe poraz .... nasty. Dzieki
-
Regulacja reflektorów
Tylko za odblysnik od dlugich jest zespolony z krotkimi. Lampa valeo z soczewka. Sprawdzalem na dwoch zarowkach. Jade do mechanika sprawdzic ustawienia.
-
Regulacja reflektorów
Czesc. Nie bede zakladal nowego watka bo chodzi tez o regulacje. Co zrobic gdy w jednej lampie dlugie swieci nizej a krotkie jest ok.
-
Współczesna motoryzacja - śmiać się czy płakać ?
to chyba jeszcze pojezdze swoja trumna:decayed:
-
Współczesna motoryzacja - śmiać się czy płakać ?
I tu ojawia sie nastepne pytanie: Co mamy robic ze swoim "starym":kox: audi (w moim przypadku 200 000 km:banan:)? Czy juz mamy kolekcjonowac graty na ewentualna wymiane? Czyli co: caly silnik czy podzespoly? Bude zawsze mozna przemalowac i bedzie jak nowa. Dodam ze moje wnetrze nie jest najgorsze. I jeszcze jedno, na co ewentualnie zmienic? Nie miala baba klopotu...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Siemka. Ma ktos jakas wiedze na temat dzialania tutejszej policji? Mialem mala stluczke i kolo dal noge:co:, a ja nie zdazylem spisac jego numerow. Policja:szukaj: juz sprawdzila cctv nalezace do councilu i nic nie widzieli. Przejechalem sie po okolicy i znalazlem jeszcze jedna kamere nalezaca do prywatnej firmy i policja ma tez ja sprawdzic. Znam marke, kolor i dwie pierwsze litery rejestracji. Jakie sa szanse ze go znajda? Jak go nie znajda to naprawa idzie z mojego ubezpieczenia:whistling: i strace troche znizek:shock3:
-
Zakopane, pokoje.
Oczko 21 jakby ktoś się wybierał z czworonogiem
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika b5 avant z ramkami klubowymi, z lopata w bagazniku ,ktory probowal wiechac do Galeri Lodzkiej w sobote przez popsuta bramke.
-
Zamarzające wycieraczki.
Dobrze ze sie ocieplilo, bo juz tracilem radosc z jazdy
-
Zamarzające wycieraczki.
Dzis mialem to samo, warunki troche inne, bo -9* i snieg. Troche pomoglo +25 i mocny nawiew na szybe. Ciekawy jestem jak inni sobie radza i jak to mozna zmodzic.
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Jedzie ktoś na święta? Ja mam eurotunel w środe 19go, na 09:20. Wypatrywać czarną A4 avant z roofboxem, na czarnych felgach. Suchych i pustych autostrad:hi:.
-
Mandat zimową porą
Kiedyś to było takie porządne forum.. a żeby wam podnieść wszystkim ciśnienie to powiem że mam 4 pasy darmowej autostrady kilometr od domu niech toś zamknie ten temat
-
Kto chętny do rywalizacji?
Od rana zaczynam. Chodze z psem na spacery, zobaczymy jak długo i jak daleko:witch: się lata
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Naród na wychodźstwie - Praca - Biznes w INTERIA.PL - giełda, notowania GPW, kursy walut, podatki, firma, biznes, rynek walut, spółka, podatek, GPW Miłej lektury
-
Mocne drganie hamulca przy jego naciśnieciu
Wymieniałem przód, tarcze i klocki ori audi. Pierwsze kilowetry bylo ok, a po paru setkach zaczeło mocno telepać przodem przy hamowaniu. Dziś po paru tysiącach hamulce pracują bez problemu. Tylko ja po wymianie musiałem machnąć trase anglia polska i może nie miały czasu na dobre dotarcie.
-
Spociki Łódzkie
A jakieś info o której i kiedy się spotykacie? No chyba że wszyscy na urlopach.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wszyscy uczą sie testu http://www.ukcitizenshiptest.co.uk/ ----------------------- gdzie są teraz emotki?