Treść opublikowana przez qeza
-
Prośba o głos w rankingu
Załatwione
-
Biorę udział w konkursie foto... prośba o głos...
Było 119 zanim kliknąłem Oddałem głos bo masz dobre zdjęcie, ale formuła konkursu jest do ....(kto ma więcej znajomych na NK,....) Poczytajcie komentarze pod zdjęciem z pierwszego miejsca.
-
Drogi jak ser szwajcarski...
Nie wiem czy wypada mi się tu wypowiadać, jako że mało jeżdżę po Polsce. W Anglii, choć zima była 90 % łagodniejsza, to drogi powoli pokazują swe oblicze. I też nie widać żeby gdzieś łatali.
-
[B6 AVF] Dziwna praca silnika ( filmik)
Nie wiem czy to nagranie tak "podkręca" stukot, bo mój stuka jakby trochę ciszej. Czy to jest nagranie zimnego silnika? Podjedź na warszawskiego spota i ustaw się obok takiego silnika, na żywo będzie lepiej słychać.
-
IO 2010 Vancouver
Szacunek dla Adama
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Londyn-Niewiadow-Londyn 4 razy od marca 2009. Koooolka sie kręcą
-
Trasa Irlandia-polska
Eurotunel nie jest jedynym rozwiązaniem. Można popłynąć z Dover najtaniej, ale nie zawsze, i zarazem najdłużej jest do dunkierki(2 godziny snu). LPG nie wpuszczają do tunelu. http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Unknown+road&daddr=52.3309236,14.0467723+to:opat%C3%B3w+pl&geocode=FeqACgMdlHIhAA%3BFauBHgMdNFbWACkjAsnzeyeoRzFhPWE7RiAhEw%3BFQorBwMdZ_JGASmVaa25dqkiRzGSbE02mmBU4w&hl=en&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=13&sll=51.027252,2.245674&sspn=0.076872,0.154324&ie=UTF8&ll=49.837982,9.887695&spn=10.095135,19.753418&z=6&via=1 ja zawsze tą trasą jeżdżę, tylko kończę troche wcześniej. Prze calą droge nie ma platnych dróg, aż do polskiej "autostrady". Cala dlugość to 33 PLN.
-
Alternatywa dla Nikon D40
Do tego to mu wystarczy. Swego czasu wysralem kupe kasy na D50 i wiem ze nie wykozystalem mozliwosci tego aparatu. Po to jest forum zeby radzic, niekoniecznie sluchac.
-
Alternatywa dla Nikon D40
http://www.e-fotojoker.pl/product/aparaty-cyfrowe/nikon/nikon-coolpix-p90-czarny/ duży zakres zoomu, ISO, przeslona 2.8 do 5 , używam D50 i jak bym mial teraz zmieniac, to bym się głęboko zastanowil nad tym aparatem
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Nie bawię się w takie coś bo, mi szkoda mojego samochodu. A z służbowym mało kto ma szanse :polew: :polew:
-
Wirtualny mechanik...
Nie zgodzę się z takim rozumowaniem. Przy wymianie silniczka wycieraczek przednich "specialiści" wyszczerbili mi szybę. Na szczęście wymienili bez problemu. Zapraszam do lektury Nie Polecanych
-
[ALL B6] Licznik kłamie o około 30 km/h
30 mil = 48 km :gwizdanie: 70 mil = 112 km :gwizdanie: :gwizdanie: daje do myślenia
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
2:0 ale jaja
-
Internetowa gra online
jak masz za co? :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
Kuuuuurde, jestem ok 10 stron czytania w plecy nie mowiąc o wyścigach i innych rozrywkach. Chyba zrezygnuje z pracy? :gwizdanie: niech ktoś kliknie na link ciut niżej
-
MONITORING
Tylko wstyd się przyznać To był wyścig do marketu :polew: Wygrał?
-
Strefa Śmiechu
:notworthy: WIELKI milośnik Audi
-
Internetowa gra online
ykk kliknąłem na twój link i powinno ci wpasć 932 pln-ów , a kliknąłem z ciekawości
-
Spociki Łódzkie
Niech wygrają lepsi!!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...mamy nastepnego... Im więcej tym będzie lepiej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Spot byl Ciezko bylo wyjechac ;( Czekam na kolejny Podziekowania dla organizatorow
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Dla przykładu Renault wstawia silniki 1.5 dci, 105 kucy przy 4000 rpm. Przez 2 lata tym sie poruszalem, ale powyżej 3000 rpm to była tragedia. Do szaleństw to na pewno sie nie nadaje. Średnie spalanie 6 l/100.
-
Polacy za granica
Kiedys w wiadomościach podali, że w Dover montują system kamer do rejestracji wjeżdżających pojazdów. Nagranie ma być dowodem kiedy kto wjechal, lub wyjechał z UK. Do dziś nie wiem czy to już działa.
-
[ALL] Ciekawe zdarzenie, sprawa w sądzie
Jedno nie daje mi spokoju, przecież to ty dzwoniłeś po policję, a nie on. Zazwyczaj to poszkodwany wzywa pomocy.
-
[B6 AWX] Spalanie przy większych prędkościach
Do tych prędkości to 5 biegów to o jeden za mało. Albo troche zwolnisz albo zmienisz samochód http://www.akp-uk.com/index.php?topic=65.30 Udało mi się pobić swój rekord przejazdu - 1660 km wraz z przejazdem Tunelem w 14.5 godzin ! Spalanie 8 l/100 km.