Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qeza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qeza

  1. Załatwione
  2. Było 119 zanim kliknąłem Oddałem głos bo masz dobre zdjęcie, ale formuła konkursu jest do ....(kto ma więcej znajomych na NK,....) Poczytajcie komentarze pod zdjęciem z pierwszego miejsca.
  3. qeza odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem czy wypada mi się tu wypowiadać, jako że mało jeżdżę po Polsce. W Anglii, choć zima była 90 % łagodniejsza, to drogi powoli pokazują swe oblicze. I też nie widać żeby gdzieś łatali.
  4. Nie wiem czy to nagranie tak "podkręca" stukot, bo mój stuka jakby trochę ciszej. Czy to jest nagranie zimnego silnika? Podjedź na warszawskiego spota i ustaw się obok takiego silnika, na żywo będzie lepiej słychać.
  5. Szacunek dla Adama
  6. Londyn-Niewiadow-Londyn 4 razy od marca 2009. Koooolka sie kręcą
  7. Eurotunel nie jest jedynym rozwiązaniem. Można popłynąć z Dover najtaniej, ale nie zawsze, i zarazem najdłużej jest do dunkierki(2 godziny snu). LPG nie wpuszczają do tunelu. http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Unknown+road&daddr=52.3309236,14.0467723+to:opat%C3%B3w+pl&geocode=FeqACgMdlHIhAA%3BFauBHgMdNFbWACkjAsnzeyeoRzFhPWE7RiAhEw%3BFQorBwMdZ_JGASmVaa25dqkiRzGSbE02mmBU4w&hl=en&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=13&sll=51.027252,2.245674&sspn=0.076872,0.154324&ie=UTF8&ll=49.837982,9.887695&spn=10.095135,19.753418&z=6&via=1 ja zawsze tą trasą jeżdżę, tylko kończę troche wcześniej. Prze calą droge nie ma platnych dróg, aż do polskiej "autostrady". Cala dlugość to 33 PLN.
  8. Do tego to mu wystarczy. Swego czasu wysralem kupe kasy na D50 i wiem ze nie wykozystalem mozliwosci tego aparatu. Po to jest forum zeby radzic, niekoniecznie sluchac.
  9. http://www.e-fotojoker.pl/product/aparaty-cyfrowe/nikon/nikon-coolpix-p90-czarny/ duży zakres zoomu, ISO, przeslona 2.8 do 5 , używam D50 i jak bym mial teraz zmieniac, to bym się głęboko zastanowil nad tym aparatem
  10. Nie bawię się w takie coś bo, mi szkoda mojego samochodu. A z służbowym mało kto ma szanse :polew: :polew:
  11. Nie zgodzę się z takim rozumowaniem. Przy wymianie silniczka wycieraczek przednich "specialiści" wyszczerbili mi szybę. Na szczęście wymienili bez problemu. Zapraszam do lektury Nie Polecanych
  12. 30 mil = 48 km :gwizdanie: 70 mil = 112 km :gwizdanie: :gwizdanie: daje do myślenia
  13. jak masz za co? :gwizdanie:
  14. Kuuuuurde, jestem ok 10 stron czytania w plecy nie mowiąc o wyścigach i innych rozrywkach. Chyba zrezygnuje z pracy? :gwizdanie: niech ktoś kliknie na link ciut niżej
  15. qeza odpowiedział(a) na suhy temat w Lifestyle i Hydepark
    Tylko wstyd się przyznać To był wyścig do marketu :polew: Wygrał?
  16. qeza odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :notworthy: WIELKI milośnik Audi
  17. ykk kliknąłem na twój link i powinno ci wpasć 932 pln-ów , a kliknąłem z ciekawości
  18. qeza odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niech wygrają lepsi!!!
  19. ...mamy nastepnego... Im więcej tym będzie lepiej
  20. Spot byl Ciezko bylo wyjechac ;( Czekam na kolejny Podziekowania dla organizatorow
  21. Dla przykładu Renault wstawia silniki 1.5 dci, 105 kucy przy 4000 rpm. Przez 2 lata tym sie poruszalem, ale powyżej 3000 rpm to była tragedia. Do szaleństw to na pewno sie nie nadaje. Średnie spalanie 6 l/100.
  22. Kiedys w wiadomościach podali, że w Dover montują system kamer do rejestracji wjeżdżających pojazdów. Nagranie ma być dowodem kiedy kto wjechal, lub wyjechał z UK. Do dziś nie wiem czy to już działa.
  23. Jedno nie daje mi spokoju, przecież to ty dzwoniłeś po policję, a nie on. Zazwyczaj to poszkodwany wzywa pomocy.
  24. Do tych prędkości to 5 biegów to o jeden za mało. Albo troche zwolnisz albo zmienisz samochód http://www.akp-uk.com/index.php?topic=65.30 Udało mi się pobić swój rekord przejazdu - 1660 km wraz z przejazdem Tunelem w 14.5 godzin ! Spalanie 8 l/100 km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.