Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internetowa gra online


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Nie wiem od czego zacząć i kogo o to zapytać więc zapytam Was ogólnie. Stworzyłem grę internetową przez przeglądarkę o tematyce wyścigów samochodowych i nie wiem czy mogę Wam ją zaproponować bo nie wiem czy podanie tutaj adresu www nie będzie sprzeczne z regulaminem? Ponieważ jestem wielkim fanem i użytkownikiem Audi A4 wśród 100 aut, które udało mi się zaimplementować do gry znalazło się oczywiście miejsce dla tego modelu ale i również innych wozów z koncernu VAG. Gra istnieje dopiero niecałe 2 tygodnie ale już jest z kim rywalizować bo przez ten czas zarejestrowało się już ponad 100 użytkowników. Jak myślicie -mogę tak po prostu zaprosić Was do gry i zamieścić tu adres www strony czy ktoś opieprzy mnie o reklamę? :tongue4: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj, dawaj

bo jeżeli w przeciągu kilku chwil nie wrzucisz linka to rozwalę klawiaturę o monitor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam nadzieje, ze mi się za to nie oberwie :) Adres strony to http://www.xracer.pl Dodam jeszcze tylko, że możliwe jest jak już wspomniał Dibo, stworzenie teamu i rywalizacja zespołowa. Na pierwszym miejscu jeśli chodzi o zespoły, jest jak na razie team alfa romeo zaproszony przez mojego szwagra ale mam nadzieję, że to się szybko zmieni :) Aha -strona zoptymalizowana jest pod przeglądarkę Mozilla Firefox, na IE możliwe są błędy w wyświetlaniu strony ale tego już nie mogłem przeskoczyć :confused4: . Miłego grania :)

ps. Komentarze mile widziane -mam nadzieję, że Wam się spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie rejestracji :kox:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 12:11_________________________________________________skąd nabyć furacza?? Bo cuś tam napisane byo na stronie głownej aby nie korzystać chwilowo z giełdy[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 12:16_________________________________________________Jeżeli ktoś z forum będzie się logować to logujcie się nick'ami z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa chyba muszę zainstalować Mozarellę - znaczy się Mozillę bo nie pokazują mi się Auta dostępne w Auto salonie[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 12:22_________________________________________________kupiłem Cienkiego :kox: :kox: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu jest "autosalon", tam należy wybrać "1" i będzie dostępne pierwsze auto. Na początek dostępny jest tylko Fiat Cinquecento Sporting ale wraz ze wzrostem lv kierowcy dostępne będą inne furki :) Lv kierowcy zwiększa się szkoląc umiejętności w menu "kierowca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk jaki masz nick??

Zaproszę Cię na pojedynek

antonio a jaki moge miec.. :naughty:

hehehe :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zbyt słaby, by ścigać się z innymi. Spróbuj najpierw swoich sił w zwykłych wyścigach i wróć tutaj gdy będziesz miał respekt minimum 10

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przykro mi ale nie masz wystarczająco dużo gotówki"

i już po ściganiu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer już jest. Ale jeszcze nie ma fury, bo są kolejki w salonie.. Przede mną jakiś Jeż wykupił ostatnia sztukę :disgust::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...