Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internetowa gra online


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem Ci zaproszenie i jeszcze dwóm innym osobom. Sprawdź w dziale Poczta, pewnie tam przyszło?

Jest jeden problem ... a mianowicie ograniczenie ilości graczy w Teamie. Żeby było ich wiecej muszę zwiększać poziom tzw. pit stopu... A to sporo kosztuje. Ale cóż ... Będę ciułał dla dobra klubu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gard nie ma miejsca juz dla mnie :( ?

wez cos pociułaj troche :) bo chce byc w teamie [br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________jaka kase ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na minusie ;( i musze straty odrabiać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie w pierwszej dziesiątce :kox: zaproszenia tyż nie dostałem :gwizdanie: gdzie i komu podsypać ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z tą SPA ? wypłacają kasę po zakończeniu pracy?

ykk - bank oprocentowany jest ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypłacają. Ja za godzinę dostałem 40zł. Bank jest oprocentowany chyba 2%, ale lepsze to niż utrata 10% kwoty, którą nosisz przy sobie w razie przegrania pojedynku.

Kto się jeszcze nie zarejestrował, proszę o kliknięcie w link w moim podpisie. Całą kwotę z tego tytułu uzyskaną przekazuje na rozszerzenie pitstopu dla nowych graczy w teamie.

Dziękuje Allcon :hi: a Ty nie grasz z nami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gard - 402zł leci na Twoje konto z mojej strony :)

ps. Jeśli mogę Was prosić to głosujcie na moją stronę w toplistach widocznych na samym dole strony (każde klikniecie będzie podnosiło moją pozycję a co za tym idzie gra zrobi się bardziej popularne i będzie więcej chętnych do rywalizacji :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienił już ktoś to czerwone padło ? wściekłe seyyyczento :kox:

jako 5 auto jest Peugeot 205 GTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje, że udało się rozszerzyć ilość miejsc w teamie o kolejne 2. Wysłałem 4 zaproszenia, proszę o akceptację. Zbieramy na kolejny poziom pit stopu, aby móc zaprosić więcej osób - kwota to 64 000 PLN :confused4:

Dziękuję za udzieloną pomoc (klikanie w link) wszystkim osobom z forum Audi oraz moim koleżankom :wink4:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie znam nicków wszystkich graczy, więc upominajcie się o zaproszenia wysyłając mi pw. Wysłanych zostało 6 zaproszeń, proszę o akceptację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...