Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analize logów


oca69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sprawdzić u siebie w autku logi , lecz nie mogę znaleźć innych prawidłowych do porównania . Jeżeli był by ktoś tak uprzejmy i podał mi lub pokierował gdzie znajdę byłbym wdzięczny. Autko to Audi A4 B5 98 rok. 2.4 V6 Benz. 121 KW kod silnika to AGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam bez bicia ze od kiedy mam auto to wgl bo brakowało funduszy . Ale w tym miesiącu na bank wymienię :decayed:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

a tak w ogóle w miarę dobrze czyli coś się kończy czy padło? oprócz świec?

---------- Post dopisany 06-08-2013 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 18:36 ----------

:hi: swiece wymienione i dalej delikatnie drgaja obroty , jakies sugestie z tych logow jeszcze sa?

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

:hi: swiece wymienione i dalej delikatnie drgaja obroty , jakies sugestie z tych logow jeszcze sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak montowalem gaz to niby gazownik ja czyscil bo skasowal mnie za to ... Ale najwidoczniej dal ciala :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany 27-10-2013 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 18:33 ----------

Panowie pomocy , wymieniłem świece , kable WN czyściłem przepustnice została zaadoptowana i nic się nie zmieniło :kwasny: obroty skaczą w granicach 800-600 czasem potrafią w granicach 800-200 ;/ . Najgorsze jest ze to nie dzieje się cały czas tylko raz skaczą i jakiś czas jest spokój. Mogli byście podać grupy w których mogę sprawdzić wartości czujników , sondy itp ??

---------- Post dopisany 28-10-2013 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 21:25 ----------

Nikt :dontknow: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...