Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie zamontowaliście CB Radio ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytających,

Spora część klubowiczów jeździ z CB Radiem i musiała się uporać z montażem jednostki w aucie. Z racji dość ciasnego kokpitu kierowcy umiejscowienie radia jest dość trudne.:kwasny:

Temat otwarty po to aby każdy mógł się podzielić tym gdzie zamontował CB radio. Sam będę musiał niedługo wmontować radio i zamieszczę wtedy jakieś zdjęcia. Na tę chwilę chętnie zobaczę/przeczytam jak wam się to udało.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jakie CB chcesz kupic ( budzet) :wink:

Ja widziałem całkiem fajnie zamontowane w schowku w lampce podsufitkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jakie CB chcesz kupic ( budzet) :wink:

Ja widziałem całkiem fajnie zamontowane w schowku w lampce podsufitkowej.

Mam Presidenta Harry II ASC, wielkie nie jest.

Mógłbyś dokładniej opisać jak umieszczone było radio w/zamiast lampce ? Rozumiem, że radio było przykręcone na swoim pałąku do schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sposób w Q5 i w A7 na tej stronie pokazali tylko jeszcze jedno mnie zastanawia... czy oni używają jakieś bezprzewodowej gruszki, czy poprostu na potrzeby zdjęcia odkręcili i wsadzili tam zaślepkę, przykładowo w q5 to by psuło cały efekt jeśli trzeba przykręcać wiszącą gruszkę. A co do a7 to zastanawiam jak się udalo tak ciasno zamontować bo noemalnie cbradio ma jeszcze taką małą ramkę która odsuwa niestety.

Swoją drogą to cena jest dobrze odjechana...

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie wrzuciłeś radyjko? Ja swoje (johnnyIII) zamontowałem w schowku przed pasażerem, wtyk antenowy boczny 90 st.co skróciło potrzebną na montaż przestrzeń. Zamykam schowek i radyjko nikogo w oczy nie kuje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie wrzuciłeś radyjko? Ja swoje (johnnyIII) zamontowałem w schowku przed pasażerem, wtyk antenowy boczny 90 st.co skróciło potrzebną na montaż przestrzeń. Zamykam schowek i radyjko nikogo w oczy nie kuje... :wink:

No zamontowałem w okolicy lewej goleni kierowcy, generalnie podpatrzyłem tak u kolegi i okazało się że NIE MA CAŁKOWICIE problemu, tj. nie ociera ani nie dotyka nawet nogi, co więcej z perspektywy okna nie widać tylko jeszcze nie wiem gdzie gruchę usadowić i czy robić dziurki na "trzymak gruchy" czy trzymać oraz wkładać i wyciągać przy wsiadaniu i wysiadaniu do kieszeni w drzwiach. Nie blokuje też gniazda OCB :P

Załączam zdjęcia:

20130819_002002.jpg

20130819_002024.jpg

20130819_002030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...