Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Dziura turbo" czy cholera wie co, logi do oceny


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio robiłem korektę u Spankiego no i wszystko fajnie, autko śmigało (nadal śmiga :decayed::decayed:) aż tu pewnego dnia zacząłem wyczuwać jakby dziurę turbo... Na początku myślałem, że sprzęgło się trochę uślizguje, ale to nie to... Nie jest to jakieś mocno odczuwalne i przeszkadzające, ale mnie denerwuje... Ktoś kto wsiądzie do auta pierwszy raz pewnie nawet tego nie poczuje, ale mnie to drażni niemiłosiernie, bo auto pomimo dość dużej mocy dalej dla mnie nie jedzie :grin::grin: Pacjent to a3 asz, bo zapomniałem napisać. Macie jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny? Może jakieś filtry czy cuś? Poza lekkim zamułem w okolicy 2000-2200 obrotów wszystko jest ok, ciągnie do końca.

Oto logi:

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak rozmawialismy , musisz przyjechac do mnie i zobaczymy czy szukasz dziury w doopie czy trzeba cos poprawic... :wink:

poza tym trzeba troche podregulowac ta sprezarke od ARL-a [ to juz wiesz ] , wiec albo znowu podeslesz sterownik albo przyjedz wkoncu do mnie ... :grin:

tak to jest jak sie robi soft wysylkowo, nie mam mozliwosci do konca zweryfikowania jak auto sie zachowuje na drodze ... :wink:

p.s dopisz ze tam jest turbo od ARL-a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był rzut beretem to wiesz, ale jechać taki kawał to mi się nie uśmiecha w tej chwili :grin: Na początku było ok, dlatego szukam jakiejś przyczyny, nagrałem nawet filmik (na przelocie to słychać nawet, bo dziś wróciłem do serii). Obejrzę go i wrzucę czy da radę to usłyszeć. Najwyżej poślę Ci sterownik na weekend.. Podmienię jeszcze przepływkę i wyczyszczę filtr, ale pewnie to nic nie da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...