Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne ustawienie kół


jach0o

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Moje auto trafiło do mnie z dziwnym ustawieniem kół tj takim jak na zdjęciu:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/379748_255467367924446_1242218492_n.jpg

(zdjęcie poglądowe - to nie moja fura :decayed:)

Czy to lansik tylko czy jest w tym jakiś zamysł ?

I o co chodzi z naciaganiem opony na felge tak jak na zdjęciu daje to coś czy też chodzi tylko o to żeby było jak najmniej gumy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ustawienia to NEGATYW:wink: robi sie tak na ostrej glebie zeby zmiescic kolo w nadkolu glownie z tylu ale przody tez tak kreca:wink: naciag opony pozwala na wkladanie szerokiej feli wystajacej za blotnik tak ze nie chaczy opona o blotniki bo jest w stozku i sie chowa we wneke.. pokaz jak jest u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie już jest normalnie, także nie mam już nic co by ucieszyło oko :kwasny:, pierwotnie nie było aż tak jak na zdjęciu ale było skośnie z tylu i z przodu (bardziej) oczywiście zaowocowało to tym że musiałem kupić 4 nowe lacze. Ostrej glebie to znaczy przy dużym obniżeniu?

Dodam jeszcze, że mam niestandardowe zawieszenie, o które też pytam tutaj:

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/niestockowe-gwintowane-zawieszenie-h-and-r-a4-b8-279796/

Autko ogólnie zagraniczne gdzie drogi są piękne i równe. Na naszych warunkach to rozumiem że poza efektem wizualnym nie ma to żadnego uzasadnienia ?

Felgi stockowe 18", zawieszenie H&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...