Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seryjne nagłośnienie (pewien niedosyt...)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio przesiadłem się z A4 B6 na A4 B8 i przyznam szczerze że w mojej starej A4 było znacznie lepsze seryjne nagłośnienie. W B8 mam Audi Concert i zastanawiam się jak poprawić jakość dźwięku. W serii nie mam nawet suba, a z tego co się orientowałem zmiana na "bang olufsen" wiąże się z dużymi kosztami. Z resztą nie mam pewności czy w ogóle by to zagrało z Concert, czy trzeba zmienić na MMI2 lub MMI3.

Macie jakieś pomysły jak poprawić dźwięk? Może ktoś już eksperymentował z głośnikami i z jakim efektem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak załozysz wzmak bedzie lepiej grało :wink: głosnikami nic nie zdziałasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki wzmacniacz chodzi? Jestem odrobinę zielony i proszę o radę:). Mogę to jakoś podpiąć pod Concerta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki wzmacniacz chodzi? Jestem odrobinę zielony i proszę o radę:). Mogę to jakoś podpiąć pod Concerta?

O taki np. ===> WZMACNIACZ AUDI A4 A5 Q5 8T0035223 8T0 035 223 (3393959741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie tematem wrclaguna:). A co z przewodami do tego wzmacniacza? Czy znajdę w samochodzie oryginalne okablowanie pod niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz nagłosnienie ( ilosc głosników) , daj fotke wneki schowka bagaznika po lewej stronie :wink:

Okablowanie trzeba sprawdzić w ELSIE jak idzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnęcę kurna pusto:( nic tam nie ma, ani jednego kabelka, więc pewnie nagłośnienie mam podstawowe. Głośniki mam tylko w drzwiach przód i tył i na podszybiu. Brak suba. Trochę kaszana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i dlatego proszę o radę co z tym zrobić i jak sie za to zabrać żeby było nieco lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że nieco lepiej za mała kase w b8 nie bedzie.

Zakładanie fabrycznego wzmaka wg mnie oprócz tego że bedziesz miał dodatkowe 2 głośniki: środkowy w desce i nędzny sub nic nowego nie wniesie (chyba że Ci to wystarczy)

Temat przerobilem dość dokładnie i jedyna opcją która na prawde poprawi fabryczne granie, jest wsadzenie porządnego wzmacniacza, wygluszenie drzwi matami, zmiana przednich głośników i montaż suba z prawdziwego zdarzenia. Niestety to koszta 1500-2000pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...