Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktywne zawieszenie i samopoziomowanie ksenonów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Jest problem w S4 B8.

Kolega zażyczył sobie zmiany w zawieszeniu. Po odpięciu czujników elektronicznej regulacji siły tłumienia - wywala błąd na FISIE. Próbowaliśmy dać jakieś oporniki w te czujniki bo już są nie potrzebne ale mimo to wywala błędy na fisie. Po odpięciu sterownika regulacji siły tłumienia i wyłączeniu opcji Dynamic Ride Control (DRC) w kodowaniach bloku 17, błąd na fisie ucicha ale pojawia się na fisie inny problem: HEADLIGHTS ADJUSTMENT DEFEKT i sie zastanawiamy czy czasem w tym sterowniku nie było też jakiegoś autopoziomowania ksenonów ? Na chwile obecną nastawy podstawowe ksenonów w bloku 55 nie działają ;/

Może idzie jakoś wykodować z audi są tą opcje aktywnego tłumienia/zawieszenia bez konieczności wypinania wtyczki ze sterownika ?

Proszę o pomoc !

Opublikowano

To normalne ,ze będa błedy jeszcze w 55 XENON :wink: sprawdz co stanie sie po odpieciu bezpiecznika

Zawieche jaka daliście ? AIRA ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, teraz siedzi tam AIR. No w 55 Xenon wywala, że nie są zaadaptowane ale podejrzewam, że ich nie da rady teraz zaadaptować ;/

O którym bezpieczniku mowisz ( od czego ? ) ?

Opublikowano

Nie wiem czy cos da odpiecie bezpiecznika 55 XENON :wink: .

W Gateway 19 zmieniałes cos w kodowaniu ?

Opublikowano
  • Autor

W gatewayu jeszcze nie, narazie tylko w 17 instument cluster jak wyłączyłem dynamic ride control to zniknął z fisa błąd "amortyzatora" i juz nie wyskakują żadne błędy z nim związane :)

Ale teraz jeszcze te ksenony ;/

Opublikowano
  • Autor

Skrętny... Wiesz, nie chce za bardzo wyłączać tego samopoziomowania ksenona bo usiądzie 5 osób do samochodu i będą jaja ;/

Musze tylko wiedzieć czy sterownik regulacji siły tłumienia ma jakieś powiązanie z ksenonami ?

Opublikowano

Nastawów xenona nie zrobisz bo sa błedy , sprawdz w blokach pomiarowych jakie są wartosci czujników

Opublikowano
  • Autor

Pamietasz moze które numery bloków ? Zaraz sie będę za to zabierał z marszu :)

Opublikowano
  • Autor

No i lipa ;/ Coprawda ksenony się dźwigają ale nie można zrobić adaptacji ich, żeby usunąć błąd.

Tutaj prawdopodobnie problemem jest wypięty sterownik tłumień, jak go podlącze to zrobie adaptacje ( bo juz tak robiłem ) ale wyskoczy bład, że brakuje sprężyn...

Trzeba dobrać odpowiednią kolejność czynności i powinno sie udać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.