Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Szwecja vs Polska - przeglad


bulk_1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy chce zmienic olej, wszystkie filtry itp oraz najwarzniejsze rozrzad i zastanawiam sie gdzie to zrobic poniewaz siedze w Szwecji :gwizdanie:

Auto kupilem w marcu i bylo serwisowane w trybie Long Life, zostalo do mi do nastepnego przegladu jeszcze 15 600 km ale chce przejsc na standardowe wymiany co 15tys. W autoryzowanym servisie w Szwecji powiedzieli mi ze taki przeglad jak co 30 tys km + wymiana oleju, filtrów + sprawdzenie auta to koszt 850 zl z ich olejem. Chce jeszcze wymienic rozrzad poniewaz nie jestem w 100% pewien czy byl zmieniany :wallbash: wlasciciel mowil ze tak ale nie ma zadnej notki w ksiazce serwisowej :mysli:

W szwecji autoryzowane Audi chce za wymiane rozrzadu chce 1900zl.

Jak ksztaltuja sie ceny w Polsce i czy warto jechac do Polski czy robic wszystko w szwecji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.powiemci zebardzo tani ten rozrzad.zapytaj sie dokladnie o cene,jak ja pytalemdo mojego to chcieli ponad 9000tys koron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli, ze wyniesie ok 5500 - 6000 sek a przy tym kursie wychodzi to bardzio korzystnie :good:

A za litr oleju Castrol SLX 5W30 zaplacilem tez w Audi 200 sek co wynosi 66 zl :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytajw tym serwisie, http://www.mechanum.com/ i sprawdź dostępność w Twoim mieście , ja tam robiłem vw T5 duży przegląd, autko jeszcze jest na gwarancji, u nich nie tracisz gwarancji, mają autoryzacje vw , audi , skoda , seat itp. Dopytaj dokładnie . Mnie przegląd wyniusł taniej niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten autoryzowany serwis o którym mowie to ten http://www.michelsensbil.se/default.shtml tez mają autoryzacje vw , audi , skoda , seat itp. wiec mysle ze sa porzadni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...