Problem z chlodeniem

omnix20

Witam. Mam problem z klimatyzacja a mianowicie to taki ze gdy jade klimatyzacja dziala i chlodzi. Problem pojawia sie gdy sie zatrzymuje poniewaz wtedy zaczyna dmuchac cieplym powietrzem. Wiatraki dzialaja normalnie i wydaje mi sie ze klimatyzacja dziala ale w ogole nie chlodzi. Bylem dzisiaj w jakims serwisie ale nic nie zdzialali tylko spec powiedzial ze to wina jakiegos defendera( pisze tak ze to jakis defender poniewaz jestem aktualnie we francji w pracy i nie mialem mozliwosci sprawdzenia w polsce). Gosc powiedzial ze to tylko w serwisie. Mowil ze ilosc gazu w obiegu jest ok ale to wina jakiegos denendera. Ma ktos pojecie co to moze byc?

Nigdy nie slyszalem o defenderze w ukladzie klimatyzacji ale czytalem o podobnym problemie w b6 moze cos pomoze http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/dziala-luzie-zawor-240644/

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

Teoretycznie powinno być widać podpinając się pod układ czy jest dobre wysokie i niskie ciśnienie, jeżeli ciśnienia w układzie w porządku to musi być chłodno..... jeżeli by bardzo rosło wysokie to problem właśnie z wentylatorem tj z chłodzeniem chłodnicy .. itd coś tam ten fachura powinien Ci więcej naświetlić temat.