Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audi a4 B5 Avancior Vulkanshwarz !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc. Na forum audi a4 jestem już zarejetrowany troche czasu. A moja przygoda z tym modelem audi zaczeła się od felernej audi a4 b5 1.9 tdi polift ktora zakupilem od pewnego pana z krakowa. Niestety nastepstwem wypadku mojego poprzednika byl rozbieg silnika (calkiem mi sie zrymowalo) :D. Po rozbiegu wymienilem silnik, turbine, sprezarke klimatyzacji, kable itp itd mozna wymieniac jeszcze troche. W kazdym razie auto doprowadzilem do stanu bardzo dobrego lecz niestety nie czulem sie juz w nim bezpiecznie wiec postanowilem go sprzedac. A oto i one :

DSC01578.jpg

Jako ze jazda a4 jest naprawde komfortowa a silnik 1.9 tdi 110km jest bardzo ekonomiczny a zarazem zwawy poszukiwania nowego auta ograniczyly sie do Audi a4 b5 1.9 tdi jednak tym razem juz avant i najlepiej jak najbogatsza wersja i ciemny kolorek i tak oto po kilku miesiacach poszukiwan pojawila sie ONA !!! Przyprowadzona przez handlarza spod Monachium........

AUDI a4 B5 Avant!

rocznik: 1999r. polift (2 miesiace zabrakly do bialych zegarow i silnika AVG :(

kolor: vulkanshwarz (grafitowy czarny)

przebieg: przy zakupie w lutym 193tys. natomiast na dzien dzisiejszy 203tys. (mam nadzieje ze prawdziwy)

wersja: Pro Line Style

Jako ze auto nie wymagalo jako takiego wkladu finansowego odrazu zabralem sie za wymienianie podstawowych elementow:

- cala lewa strona wahaczy + koncowka drazka

- olej 10w40 Motul

- filtr oleju bosh

- swiece NGK

- filtr paliwa bosh

- nowy akumulatorek bosh start plus czy jakos tak 72ah

Wyposazenie :

wersja: pro line style

- drewno

- podgrzewane fotele

- 4x airbag

- naglosnienie bose (ogarniecie tego systemu po turasach ktorzy wyciagneli radio i glosniki tylne kosztowalo mnie ok. 600zl ....)

- kierownica S-line

- galka zmiany biegow s-line

- 4x el. szyby + opcja komfort

- ASR

- el. podgrzewane lusterka

- alukolpaki z biedronki :D

- podgrzewane spryskiwacze

- duzy FIS

- el. regulacja odcinka ledzwiowego w fotelach

- gniazdko 12v w bagazniku

- hawajskie kwiaty na tylnej kanapie :D

PLANY:

- biale oswietlenie tablicy - zrobione !!

- xenon

- zakup alufelg jeszcze sie zastanawiam miedzy 17 a 18....

- obnizenie zawieszenia 60/40 kit

- polakierowanie maski i lewego blotnika ( mase odpryskow)

- grill rs4 z ramka na czarno

- czarna podsufitka i reszta bajerow

- przyciemnienie szyb - i tutaj prosze o opinie jaka ciemna folie wybrac

- glebsze fotele a najlepiej recaro

- aluminiowe dekory albo sam zrobie z czarnej alcantary - prosze o propozycje.

wiecej na biezaco... prosze o propozycje zmian kazda rozwazymy ;)

SAM_2403.jpg

SAM_2402.jpg

SAM_2389.jpg

SAM_2394.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.