Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5]Problem z odpaleniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Ostatnio zakupiłem a4 1996 r 1.8 T z quattro igośc mi powiedział ze jest rozkodowane immo czy coś takiego , wygląda to tak samochód odpali tylko wtedy jak zdejmiemy kleme na 20 sek . i mamy jedno odpalenie 2 raz odpala i gasnie jak by odcinało immmo powie mi ktoś jak to ogranac ?? ;)

Opublikowano
Witam . Ostatnio zakupiłem a4 1996 r 1.8 T z quattro igośc mi powiedział ze jest rozkodowane immo czy coś takiego , wygląda to tak samochód odpali tylko wtedy jak zdejmiemy kleme na 20 sek . i mamy jedno odpalenie 2 raz odpala i gasnie jak by odcinało immmo powie mi ktoś jak to ogranac ?? ;)

Na pewno immo. Tylko trzeba ustalic czy wina lezy po stronie rozkodowania, kluczyka czy np licznika czy komputera.

Opublikowano
Witam . Ostatnio zakupiłem a4 1996 r 1.8 T z quattro igośc mi powiedział ze jest rozkodowane immo czy coś takiego , wygląda to tak samochód odpali tylko wtedy jak zdejmiemy kleme na 20 sek . i mamy jedno odpalenie 2 raz odpala i gasnie jak by odcinało immmo powie mi ktoś jak to ogranac ?? ;)

Na pewno immo. Tylko trzeba ustalic czy wina lezy po stronie rozkodowania, kluczyka czy np licznika czy komputera.

96r immo w puszce. obstawiam styki przy pętli

Opublikowano
  • Autor

hmm a tak jasniej , bo od niedawna mam a4 i nic nie wiem :kwasny:

Opublikowano

Na stacyjce masz cewkę immo i w lewo masz złącze które może mieć słaby styk. Napuść "kontaktem" poczekaj.

Opublikowano
  • Autor

Wieczorem bd przy aucie to spróbuje to ogranac :decayed:

Opublikowano
Na stacyjce masz cewkę immo i w lewo masz złącze które może mieć słaby styk. Napuść "kontaktem" poczekaj.

Metoda z kontaktem jest słabo skuteczna. Trzeba rozebrać kostkę i dogiąć konektory.

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś moze fotorelacje z tej roboty ??

O ile się nie mylę chodziło o te kostki te na zdjeciu , rozebrałem kontaktem prysnołem zagiołem nózki i nic ;( to samo poniżej foto tego co znalazłem tam ...

rz2r.th.jpg

2pld.th.jpg

Help !!

Opublikowano
Na stacyjce masz cewkę immo i w lewo masz złącze które może mieć słaby styk. Napuść "kontaktem" poczekaj.

Metoda z kontaktem jest słabo skuteczna. Trzeba rozebrać kostkę i dogiąć konektory.

Powtarzam

Opublikowano
  • Autor

Czyli mam rozumiec ze chodzi Ci o te wtyczkę co jest zamocowane to coś do stacyjki co jest czarny i zielony kabel ??

Opublikowano

tak

konektory trzeba wyciągnąc z kostki i dogiąć "blaszke spręzynującą"

Opublikowano
  • Autor

nie to tam jest juz spoko to ogranołem odrazu zeby był styk ale nadal to samo ;( :facepalm::facepalm:

Opublikowano

sprawdz jeszcze opornosc na tych przewodach przy wejsciu do puszki i jednoczesnie ruszaj stacyjką, jezeli opornośc ani drgnie tz ze styki są ok

Przyczna może też tkwic w puszcze albo transponderze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.