Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Corsa B GSI Czarny pocisk, city daily car


tarq

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam swój wóz nr 2, właściwie auto kupiliśmy dla mojej narzeczonej, miała być corsa, czarna albo czerwona, koniecznie z kubełkami i ABS i wspomaganiem, "ekonomiczna" do miasta, na pierwsze auto dla kobiety ;) Wyszło jak wyszło jest GSI bez wspomagania dziwna wersja ze bez no ale bywa

Ogólnie auto do miasta, zrobi może 200km na miesiąc, kobieta na spokojnie, ja co jakiś czas ja przepale

Opel Corsa B 1.6 16V GSI Z16XE 109KM z 1994 roku

- ABS

- el szyby

- el grzane lusta

- halogeny

- no i pakiet pełen GSI, skóra na kierze, itp

Kupiłem bo:

- 1 właściciel

- nigdy nic nie malowane, jedynie zderzaki i plastiki dostała w kolor

- korozja tylko na klapie

- produkcja Hiszpania a tamte ople się trzymają blacharsko

- pełna seria

- bo to GSI mały dzikus i nie lubie zwykłych wersji, topowe wersje zyskuja juz na wartosci a nie traca

Plany:

- techniczny i wizualny ideał seria

- ładne alu 15` albo 16`

- utrzymanie stanu igły, konserwacja totalna calości

Stan lakierniczy podczas kupna był hmmm agonalny ? Chyba widziała tylko karshery i kupy ptaków no ale za to lakier fabryka wszędzie 150UM...

Cały dzień zabawy dzisiaj z pomocą znajomego fanatyka detalingu i jakoś to wyszło

Używaliśmy:

- mycie

- glinka temachem

- znowu mycie

- UC Meguairs

- Coś tam jeszcze do rys i swirli z Meguairs

- Na koniec wosk twardy Collinite 476

Tak było:

C30177379_1.jpgWP_20130811_003.jpg

Tak jest:

IMG_1241.jpgIMG_1243.jpgIMG_1244.jpgIMG_1245.jpgIMG_1248.jpgIMG_1249.jpgIMG_1251.jpgIMG_1252.jpgIMG_1254.jpgIMG_1259.jpgIMG_1263.jpgIMG_1266.jpgWP_20130811_011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jeździć Corsą B 75-konną i dawała radę. Aż nie chce myśleć jak ten Twój bandzior mieli asfalt ;) Fajna, niepozorna zabawka! Moim zdaniem dobry zakup :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto tylko dla mojej kobiety a ja juz zgłebiam tematy dolotu mantzela i zmiany softu, ponoc po tych prostych czynnosciach i zmianie odcinki na 7500, te male szatany wypluwają dobre 140KM, wtedy to musi jeździć, ja juz teraz moim AFN nie daje rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kadeta z porobionym 1.6, ostry wałek, tloki....nadspawane i przetoczone, glowica splanowana, większy wtrysk, inny komp.... O Jezu jak żałuję że go pogonilem:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...