Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzaka pod PDC


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest ktos na forum co przerabial przedni zderzak zwykly pod PDC ? Jest z tym jakis problem? Czy tylko wystarczy wywiercic otwory? Bede wdzieczny za jakies info:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie..widzialem jak ktos na forum raz wystawial to mysle ze powinni miec:wink:jezeli dostaniesz je w aso to z reszta nie powinno byc problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem niedawno. Mocowań chyba nie kupisz w aso...nie sprawdzałem przynajmniej. Od wewnętrznej strony masz miejsca gdzie należy wiercić otwory. Potem papier ścierny i po trochu szlifować co chwile przymierzając czujnik, na koniec lekkie zaokrąglenie rantu i wsio. Mi się udało, wyszło praktycznie jak ori.

Ja szukałem dokładki zderzaka tylnego z czujnikami i wiązką. Dorwałem komplet za 150zł, wiązkę przerobiłem pod przednią, mocowanie odczepiłem a czujniki, cóż 2 były uszkodzone ale i tak się opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalnie PDC z przodu, ale chce zderzak kupić s-line ale strasznie ciężko dorwać s-line z PDC i spryskami, dlatego pytam jak to jest z czujkami i przerobieniem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juzek to jest tak kupujesz zderzak od s-line bez pdc i musisz sobie zalatwic mocowania do pdc od innego zderzaka np b6 bo w aso nie kupisz z tego co wiem i wtedy przyklejasz mocowania pdc do wywierconych otworow i chula jak trzeba:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalnie PDC z przodu, ale chce zderzak kupić s-line ale strasznie ciężko dorwać s-line z PDC i spryskami, dlatego pytam jak to jest z czujkami i przerobieniem tego.

A chyba że tak, to nawiercisz otwory i przykleisz ze starego zderzaka uchwyty na czujki i wsio. Trochę roboty z wierceniem jest żeby precyzyjnie to wykonać ale się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie trzeba metrówki :decayed:, po ściągnięciu zderzaka od środka ładnie jest wszystko zaznaczone gdzie wiercić dziury :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej dokłdke s-line ci przełożyć? :wink:

podobno sama dokładka to straszna lipa bo kratki same wypadają i muszą być założone na trytytki a ja nie lubię druciarstwa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wiercic czyms takim bo wiertlem to straszna lipa wyjdzie,stozek jest juz sprawdzony.

WIERTŁO STOPNIOWE STOŻKOWE 3szt 4-12, 4-20, 4-32mm (3500815037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to potem podrzuć, nie pali się :wink:

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2013 at 23:27 ----------

wyszło na to ze dorwałem pod spryski i czujniki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...