Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W jaki sposób odbrzybić klimatyzacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zakupiłem środek Wurth dokładnie jak w linku poniżej.

WURTH Odgrzybiacz do klimatyzacji klimy SERWISOWY (3482744283) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Teraz kwestia jak najlepiej go zaaplikować.Każdy mówi inaczej dlatego pytam się was forumowicze.

1.W miejsce filtra kabinowego

2.W okienka nawiewów

3.W miejsce gdzie jest odprowadzenie skroplin z klimatyzacji

4.Bezpośrednio na parownik pod schowkiem(wyciągając uszczelkę)

Niestety nie mam możliwości podjechania do ozonowania.Muszę to zrobić sam.

Serdecznie dziękuję

Opublikowano

najlepiej wyjac filtr kabinowy i tam go zaaplikowac, zamknac wieko od filtra wlaczyc na chwile nawiew na najwyzsze obroty, doslownie na dwie sekundy, niech wentylator zaciagnie piane, dwa razy powtorzyc, odczekac 5-10 min niech srodek sobie podziala na parownik a pozniej wlacz klime, zamkniety obieg, nawiew na dwie kreski, samochod zamkniety i tak z 15 min po tym otworz drzwi otwarty obieg max nawiew niech sie przewietrzy

Opublikowano

Pchanie tej piany w nawiewy jest niebzpieczne dla układu elektrycznego. Czego to ludzie nie wymyślą by coś sprzedać, odgrzybiacz serwisowy he he tylo w jakiej ASO ? tego nie dopisali

Opublikowano

Tu masz fajny wątek o odgrzybianiu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-odgrzybianie-klimatyzacji-27734/

Jak już kupiłeś środek to aplikuj bezpośrednio na parownik. Nigdy w kratki bo zalejesz radio i inne elektryczne pierdołki.

Najlepiej jak byś to zrobił po obu stronach parownika. W wątku co podałem masz opisane wszystko jak trzeba...

Opublikowano
  • Autor

Na parownik a wiec pod korek pod schowkiem?Od tego miesjca do radia tez niedaleko.

Opublikowano

Tak, przez ten korek. Z tamtąd nic na radio ani na zewnątrz nie poleci. Dodatkowo najlepiej odkręcić wiatrak od dołu 3 śruby (albo przez jego wirnik upchać sondę) i tam też spryskać.

Opublikowano
No wiec andzeju jak to zrobic?

Zrób to profesjonalnie w zakładzie , który sie tym zajmuje, pare złociszy stracisz ale bedziesz spał spokojnie.

Opublikowano

no to kolego na str na kt kupiles ten spray masz napisane jak go uzyc, przez przewod odprowadzajacy wilgoc, kt znajduje sie pod samochodem na wysokosci grodzi pod oslonami wydechu,

ja stosowalem pianke do odgrzybiana, dziesiatki samochodow tak zrobilem, jest skuteczna i latwa w uzyciu,

stosowalem rowniez kilka razy spray kt rozpyla sie w samochodzie, wlacza sie obieg zamkniety wentylacja na full, zamykasz samochod i tak 15 min sobie chodzi,

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

witam ja kolego zrobiłem taki manewr z klima i jest oki przed tym dwa razy ozonowałem i nie było za baedzo efektu po tym ozonowaniu ja kolego wymontowałem schowek nawierciłem dziure fi 8 przed parownikiem rozpusciłem dwie tabletki finisch quantum w ciepłej wodzie około litra roztworu wyszło i aplikowałem go takim opryskiwaczem ogrodowym pod ciśnieniem po całym zabiegu przelałem to około 3 litry ciepłej wody po przepłukaniu zapsikałem cały parownik pianka crc airco cleener do tego tez ta pianke zaaplikowałem we wszystkie nawiewy po piance na sam koniec jeszcze wzuciłem crc airco kleen (tzw) granat i efekt naprawde zadowalający oczywiście nie zapomnij wymienić przy tym wszystkim filtra kabinowego pozdrawiam i miłej pracy zycze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.