Jump to content
0
Jaco90

A4 B5 Avant dodatkowe głośniki.

Recommended Posts

Witam.

Ostatnio troszkę zmieniłem nagłośnienie lecz to ciągle nie to. Obecnie mam głośniki w przednich drzwiach (odseparowane) + subwoofer BR pod wzmacniaczem. Tylne głośniki w drzwiach pod oryginalnym wzmacniaczem ( tył aktywny). Mam wolne 4 kanały w radyjku i chciałbym je wykorzystać ;p Problem w tym ze avant nie ma półki. Zastanawiałem się nad kupnem półki z głośnikami np VK 80A26 i powymieniać głośniki. Ewentualnie jakieś kolumienki samochodowe. Ponieważ nie chcę wycinać dziur w tych zabudowach bocznych bagażnika. Wcześniej jeździłem sedanem i głośniki z tylnej półki było fajnie słychać a tutaj tego brakuje. Proszę o jakieś sugestię.

<p>AvF</p>

Altus 200 do bagaznika i bedziedz zadowolony.;-)

Sony Xperia Tapatalk 4

Lub jakieś Buszmany ;-) A tak na poważnie skoro zestaw 2.1 Cię nie zadowala znaczy ,że zrobiłeś to źle,słabo jakościowo.

Dobry zestaw odseparowany 165mm ,wytłumione drzwi,pod wzmacniacz.Do tego skrzynka Br pod drugi wzmak lub mostek czterokanałówki.

Hmm Altusy 300 mam w domu :D

A odnośnie tematu z przodu mam 13stki odseparowane Diory pod wzmakiem. Wzmacniacz mam 4 kanałowy , więc to i to gra pod wzmakiem. Tył jest tylko seria. Ale i tak brakuje mi dźwięku jakby zza głowy :D

<p>AvF</p>