Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 - Radio i wzmacniacz sprawne, a dalej muzyka nie gra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Kolega poprosił mnie dzisiaj o zamontowanie mu sprzętu, który kupił, więc dzisiaj zimna cola i od razu z samego rana zabrałem się za montaż sprzętu, który zakupił. Sam nie ma doświadczenia, a ja już kilka sprzętów składałem, także nie było z tym problemu. Kupił radio LG z dwoma wyjściami RCA, (dokładnie już nie pamiętam modelu), do tego wzmacniacz carpower 350w oraz skrzynie JBL gt-5.

Wszystko byłoby super, gdyby nie jeden mały psikus - podłączyłem cały zestaw, a tu dalej nic - skrzynia ani nie drgnie. No więc spróbowałem podłączyć u siebie i okazuje się, że wzmacniacz działa, radio jest ok, skrzynia tak samo gra.

Pierwsza myśl to problemy z kablami zasilającymi lub remote - pociągnąłem drugie kable całkowicie od nowa, podłączyłem wszystko jak należy, sprawdziłem dokładnie co i jak, no i kolejna próba z tym samym efektem. Kolega miał od razu w aucie oryginalny sub z tyłu, więc poprzez przejściówkę z Allegro podłączyłem to i podłączyłem sam oryginalny wzmacniacz pod RCA na radiu i o dziwo oryginalny sub grał bez problemu.

Próbowałem już wszelakich sposobów, zmiany kabli na większe, różne kable nawet do remote, nawet i sygnałowych mieliśmy łącznie 4 pary i każdym to samo...

Rozkładam już po prostu ręce po 12 godzinach grzebania przy tym, także proszę Was o wszelaką pomoc, będę bardzo wdzięczny, bo sam już nie wiem, czym to może być spowodowane.

AAA jeszcze jedno - kiedyś miał radio z Pioniera, miał również wzmacniacz carpower z inna skrzynią, wszystko mu grało do czasu, ponieważ kiedyś kupił taki trójnik do RCA na radiu, bo miał podłączony wzmacniacz oryginalny i wzmacniacz carpower, jednakże miał tylko jedno wyjście RCA na radiu, niestety jednak ten trójnik rozleciał się i podejrzewam, że doszło do zwarcia i właśnie od tam tej pory żaden wzmacniacz (oprócz tego seryjnego) nie chce zagrać, nawet po zmianie radia, kabli, wzmacniacza, skrzyni i nawet bezpieczników... Proszę Was o pomoc...

Pozdrawiam serdecznie :)

Opublikowano

Przeczytałem Twojego posta dwa razy i nic nie rozumiem.Może napisz co i jak podłączyłeś.Bo wygląda na to ,że sprzęt w inny aucie działa ,a u kolegi już nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.