Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8TQ] calkowity brak mocy


Ajmax

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko od niedawna posiadam audi A4 1.8TQ B5 po zakupie jak jechałem w trasie auto nagle straciło moc tak jakby przestała działac turbina.Zatrzymałem się i na wolnych obrotach auto chodziło normalnie,ale przy dodaniu gazu w silniku cos strzelało taki metaliczne strzały.Wyłączyłem silnik na parę minut,po ponownym włączeniu auto znowu miało swoją moc.Potem zdarzało mi sie to jeszcze pare razy na trasie .Natomiast teraz już rzadne odgłosy z silnika nie dobiegają,ale auto straciło swoją moc.Jezdi sie nim jak mówłem zero przyspieszenia żeby dobić do 140km/h to muszę go trzymać na każdym biegu praiw do 6000obr/m .Z mechanikiem jestem umówiony dopiero po nowym roku.Napewno będą czekać mnie spore wydatki.Czy nie wiecie co to może być??Auto ma przejechane 168.000km[/b]

\

tylko z racji swiat poprawiam nazwe tematu :P next time bedzie zablokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piersze, już nie wierzę w przebieg.

Po drugie, rozsypała sie być może turbina, albo co najmniej zapchany katalizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piersze, już nie wierzę w przebieg.

:027: nie musisz, moze taki ma (potwierdzone ksiażką serwisową) ja mam 97 i rok temu sprowadzając swoją miałem 124 tys km potwierdzone ksiazką serwisową i wklejka z ostatniego przegladu na 118 tyś 4 mc-e przed kupnem jej przeze mnie, stawiam na turbo albo na układ zasilania : pompa paliwa, wtryski Vag prawdę ci powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...