Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka starego radia na radio USB/AUX Audi a4 b5


exterib

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Zakładam ten temat gdyż od pewnego czasu męczy mnie pewna rzecz.

Jestem posiadaczem audi a4 b5 z roku 1995, autko dosyć wiekowe ale daje rade.

Jedynym problemem jest brak możliwości odtwarzania własnej muzyki.

w samochodzie jest zamontowane oryginalne radio audi gamma z odtwarzaczem na kasety.

Testowałem już zarówno kasety-adaptery podłączane do zwykłego jacka, jak i transmitery FM podłączane do zapalniczki.

Te rozwiązania nie gwarantują satysfakcjonującej jakości dźwięku i bardzo szybko się psują (grają jedynie prawe głośniki/słychać charczenie).

Zastanawiam się czy istnieje możliwość uzyskania pełnej jakości dźwięku tzn. takiej jak podczas odtwarzania FM(6 głośników bez charczenia).

Nie wiem czy wejście kasetowe da rade obsłużyć dźwięk stereo, przyznam że nie mam żadnej kasety żeby to przetestować.

Prosiłbym was o wasze opinie,co da się z tym zrobić. Myślałem o przerobieniu kasety na wejście AUX.

Moje pojęcie o elektrotechnice jest marne, więc prosiłbym o łopatologiczne wytłumaczenie, wykonanie tego chciałbym zlecić komuś, jednak najpierw chce mieć pewność, że to w ogóle jest możliwe.

Jeśli ktoś wykonywał podobne zabiegi na swoim radiu kasetowym proszę o odzew w temacie, podobnie osoby zainteresowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w dziale "zrób to sam", było tam opisane co zrobić zeby mieć aux przez adapter.

alboskontaktuj się z autorem wątku,

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulatory-zmieniarki-aux-in-podlaczenia-mp3-telefonu-radia-audi-49zl-191756/

może jeszcze robi swój emulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...