Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obracające się wskazówki zegarów przy uruchomieniu zapłonu, GDZIE???, JAK???


MiGsu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, dopadłem vcds i pierwsze na dzien dobry co mi zawsze chodziło po głowie to zakodowanie by wskazówki zegarów sie odkręcały i wracały do pozycji 0 po przekręceniu zapłonu. Wiem, że sie da bo widziałem i przyznać muszę, że "pięknie" to wyglada. Nie potrafie tego odnalezdz na forum może ktoś coś podesle :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak się nie da jak sie da!!!, kilka lat temu pamiętam na warsztacie jak siedziałem z moim golfem IV to widziałem jak gość coś takiego robił w b7, zapytałem wtedy czy w moim golfie sie da, sróbowalismy ale nic z tego :kwasny:, wiec... w wakacje spotkałem pod audi centrum chłopaka który czekał na swoje b7 w serwisie, mówieł że ma to uruchomione oraz że np, świecą mu sie same "patyki" a reszta jest zgaszona, więc...

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

ok, heh znalazłem słowo by zastąpić "patyki" - wskazówki, przez chwilę zwątpiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z którym rozmawiałem w wakacje we wrocławiu pod audi centrum, jesli mnie czytasz odezwij sie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...