Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] A co powiecie na to, zamiast katalizatora?


Adriano007

Rekomendowane odpowiedzi

Czy taki tłumik sprawi że samochód będzie chodził ciszej i ten metaliczno- polonezowaty dźwięk będzie mniej słyszalny?

http://moto.allegro.pl/item402743787_tlumik_ob_kata_hurt_42zl_szt_powyzej_10szt_.html

Oczywiście ten tłumik ma byc wspawany zamiast kata.

A moze taki katalizator polecacie?

http://moto.allegro.pl/item403891432_katalizator_ceramniczny_tesch_do_2500cm_.htm

Co do kasy to za dużym budżetem nie dysponuje i chciałbym tylko by ten dźwięk metaliczny sie zatracił.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 21:54_________________________________________________Witam. Piszę gdyż kilka dni temu wspawałem tzn mechanik mi wspawał tłumik przelotowy w obudowie katalizatora właśnie w jego miejsce. kilka miesięcy jeździłem z pustą puszką po katalizatorze i muszę przyzna że odgłos silnika przyprawiał mnie o zawrut głowy. Auto chodziło jak polonez i w dodatku pierdziało. No ale teraz jest Extra. Silnik tzn jego odgłos jest taki jak z katalizatorem. Pracuje cichutko tak jak na Audi przystało. Jestem zadowolony z tego tłumika i polecam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz napisać jeszcze raz jaki tłumik wspawałeś i jaka jest cena ? bo link sie nie otwiera Też mam ten problem czuje sie jakbym jeździł poldkiem

Haha stary, nie tylko Ty masz wrażenie, że jeździsz poldkiem :) Ostatnio uciekła mi astra 1 :embarrassed: Żal dupe ściskał :confused4: trzeba wycinac tego kata bo auto poprostu nie daje rady :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...