Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kopcenie przy dodaniu gazu


Mateusz91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja audica dosyc kopci przy mocniejszym wcisnieciu gazu. Poziom oleju sie nie zmienia. silnik 130KM ma juz na latane 220tys przebieg udokumentowany. Mocy nie brakuje. W niedziele byłem na autostradzie przegonic dziada ale to nie pomaga. Kopci odkiedy go kupiłem;/ W czym moze tkwic problem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Witam.

Moja audica dosyc kopci przy mocniejszym wcisnieciu gazu. Poziom oleju sie nie zmienia. silnik 130KM ma juz na latane 220tys przebieg udokumentowany. Mocy nie brakuje. W niedziele byłem na autostradzie przegonic dziada ale to nie pomaga. Kopci odkiedy go kupiłem;/ W czym moze tkwic problem.

Pozdrawiam

może być gdzieś nie szczelność , a jak dodajesz gazu jest taki gwizdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwizdów chyba nie ma. przy wyłaczonym radiu słychac jak turbo ładuje nic wiecej. Jak go kupiłem wymienialem rorzad. Wszystko poszło gładko tylko kolega za bardzo nie wiedział jak ustawic kat synchronizacji wałka czy coś. Dokładnie nie wnikałem w to. Wiem ze nie jest ustawione na 0 tylko cos ponizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem w swojej a4.Powodem takiego kopcenia była nieszczelnosc przu kolanku przewodu który idzie do intercoolera.Mianowicie przy owym kolanku jest taki blaszany zatrzask ktory z niewiadomo jakiego powodu mi pekl.Gdy wymienilem ten zatrzask nieszczelnosc zniknela,a z nią autamtycznie zniknal tez czarny dym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dymi Ci od samego początku jak tylko dajesz gazu? Może faktycznie jest jakiś wąż nie szczelny ale nie koniecznie będzie słychać gwizd czasami słychać też tak jakby zasysanie powietrza sprawdź ten króciutki wąż masz go pod osłoną rzuca się w krótki gumowy wąż one lubią się rozszczelniać. A a propo kata sam mam pytanie jak nie ma go to będzie dymiła? bo u siebie chciał bym wywalić ale nie chcę dymić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...