Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięta klamka kanapy + pęknięty ząb boczku bagażnika


Drummer00

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Mam dwa problemy, z którymi zwracam się do Was.

Jednym z nich jest pęknięcie klamki od mocowania kanapy po prawej stronie - zamek rozebrałem, otwierając kanapę przy pomocy śrubokręta, po wyjęciu klamki i jakoś sobie radzę póki co naciskając palcem, ale wiadomo że chciałbym to jakoś doprowadzić do stanu normalności (wersja zamka z języczkiem).

Drugi problem to pęknięty ząbek mocowania rolety na prawym boczku bagażnika. Prawdopodobnie był klejony wcześniej, przez poprzedniego właściciela i się rozleciał.

Moje pytanko - gdzie ewentualnie mogę nabyć ww. części? Przeszperałem całe allegro i nie wiem... czy ludzie nie wystawiają takich rzeczy, ale to raczej dziwne, bo różne rzeczy można wynaleźć.

Na wszelki wypadek umieszczam foto o co chodzi z tym boczkiem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2013 at 18:12 ----------

Nie orientujecie się czy poniższy zamek będzie pasował?

AUDI A4 B6 B7 KLAMKA ZAMKA KANAPY LEWA PRAWA (3543597228) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub ewentualnie te klamki?

AUDI A4 B6 B7 KLAMKA ZAMKA KANAPY LEWA PRAWA (3569131681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczki się sypią na potęgę to i chodliwy towar, sam szukam :wallbash:

Co gorsza, w aso już chyba też nie do dostania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poradziłem sobie z boczkiem tak:

Kupiłem coś co się nazywa plastyczna stal :decayed: , średnica 1,5 cm, długość palca, konsystencja plasteliny. Za pomocą tego specyfiku umocowałem śrubę wewnątrz ułamanego ząbka do trzymania rolety, a następnie tym samym specyfikiem domocowałem śrubę z ząbkiem od wewnątrz boczka doklejając ją równolegle przy górnej krawędzi. Nie mam zdjęć, bo wszystko ładnie zamaskowane jest tym szuwaksem. Póki co trzyma się, a koszt 10 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...