Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer do a4 b5 rockford


Gruby1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Znalazlem na allegro subwoofer dopasowany do a4 b5 avant na bazie glosnika Rockford Fosgate

zabudowa AUDI A4 B5 kombi Rockford Fosgate P2D2 (3507679268) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy mial ktos do czynienia z tą konstrukcją? Czy gra to przyzwoicie. Muzyki slucham wszelakiego rodzaju. Od Grechuty, jakies sety z dyskotek po hip hop, rap itp.

Bardzo bym prosil o jakies opinie. Czy ten glosnik zagra przyzwoicie w tej obudowie czy to jakas kicha na ktora nie warto tracic pieniedzy. W poprzednim aucie mialem podwojnego sony xplode na wzmacniaczu rockforda i kondensatorze. Wiem ze to na pewno nie zrobi takiego cisnienia jak poprzednia skrzynia ale moze jednak warto? Zalezy mi na miejscu gdyz sony zajmuje ogrom miejsca. Pozdrawiam i dziekuje za udzial w temacie.

Klepane z patelni LG L7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapierdziela aż miło. Miałem takiego tylko z tym głośnikiem słabszym co miał 150 rms i trząchał budą. 100% polecam. Do tego głośnika musisz juz dobry dopał dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ruszy:) abys nie przesadził z mocą. Jako dopełnienie bassu naprawde gra fajnie i szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamawiam. Powiedz mi jeszcze jak wyglada sprawa nizszych basów? Potrafi chodź troche zejsc np przy hip hopie lub rapie?

Klepane z patelni LG L7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj tak jak pisałem powyzej zabudowa AUDI A4 B5 kombi Rockford Fosgate 25cm (3507679334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to spokojnie pracuje i zejscia były. Była napędzana wzmacniaczem JBL CS60.2 i robił robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli spokojnie kupuje. Dzieki za info inaczej ciezko byloby mi sie zdecydowac. Pozdrawiam

Klepane z patelni LG L7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...