Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Chip tuning - czy jest sens w AKN ?


inspiron777

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed: napiszcie czy warto czipować silnik 2500cm3 150 kucy , mam niunie z roku 00/01 , biega wspaniale , sprawdziła się w każdych warunkach...od jakiegoś czasu zaczyna mi brakować pod pantoflem koni, przydałoby się więcej.Jeśli dokonam czip tuningu to jaką mam gwarancje że nie zaszkodzi to mojemu maleństwu? jak z zużyciem paliwa? jak z turbiną i całą resztą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chipowaniem wykolasz logi dynamiczne u wybranego chipmastera.

Okaże się wtedy w jakim stanie jest silnik i turbo twojego samochodu.

Po takim zabiegu można powiedziec co można a czego nie można zrobić z mocą w twoim egzemplarzu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem chipa u Rogala,

przejechalem juz ponad 30 tys km i wszystko ok, autko lepiej smiga, przy normalnej jezdzie mniej pali, i niema odczuwalnej turbodziury!!! takze szczerze polecam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem chipa u Rogala,

przejechalem juz ponad 30 tys km i wszystko ok, autko lepiej smiga, przy normalnej jezdzie mniej pali, i niema odczuwalnej turbodziury!!! takze szczerze polecam :kox:

Dokładnie jak kolega napisał , polecam Witka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: napiszcie czy warto czipować silnik 2500cm3 150 kucy , mam niunie z roku 00/01 , biega wspaniale , sprawdziła się w każdych warunkach...od jakiegoś czasu zaczyna mi brakować pod pantoflem koni, przydałoby się więcej.Jeśli dokonam czip tuningu to jaką mam gwarancje że nie zaszkodzi to mojemu maleństwu? jak z zużyciem paliwa? jak z turbiną i całą resztą?

temat walkowany wielokrotnie ... sesnu jego dalszek kontynuacji nie widze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...