Wymiana nie fabrycznego radia na fabryczne concert + sub a4b6 kombi

kakiszon

Witam ! tak mi dzisiaj przyszedł do głowy taki pomysł, żeby zamienić obecne radio na fabryczne concert i dołożyć sub - też fabryczny z tąd moje pytanie czysto teoretyczne. Co musiał bym zmienić w obecnym systemie i jaką instalację dołożyć? ( jeszcze dokładniej nie zaglądałem pod radio ale obecnie grają 4 głośniki).

Z tego co się orientuję oryginalny system concert bazuje na wzmacniaczu w radiu który napędza przednie głośniki i aktywnym subwoferze który zasila też tył.

Jeśli auto wyszło z fabryki bez radia co będzie trzeba zmienić/ programować żeby hulał wyświetlacz fis ? z góry dziękuje za odpowiedź dodam że jest to a4b6 z 2001 roku - modelowo 2002 1.9 tdi 131km

Myślę że po podpięciu ori radyjka fis powinien się zapalić, a odośnie instalacji to będziesz musiał puścić wiązkę do bagażnika żeby napędzić tył i subwoofer, jak coś to mam do sprzedania cały komplet ori naglośnienia z a4 b6 2002 (subwoofer, centralny, 4x w drzwi) - brakuje wysokotonowych ale je pewnie masz w drzwiach :) choć nie wiem czy przy takim modzie nie lepiej pokusić się o montaż bose ;) różnica jest nieporównywalna :decayed: