Treść opublikowana przez lizik
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Jeśli przeczytałeś ten temat to chyba powinieneś już wiedzieć
-
Malowanie grilla na czarno - czym?
Polecam poszukać tematu a nie zakładać kolejny - było x razy.
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
ETKA to strona ze schematami i numerami czesci wpisz 'etka online' i znajdz to czego potrzebujesz
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
W Etce znajdziesz numer
-
Lektor do MMI 3G BASIC
Tak, 2019 jak i 2020 pobierałem z gpspower i wszystko śmiga aktywator do 2019 też z tej stronki.
-
Lektor do MMI 3G BASIC
Tak jak kolega wyżej pisze mam 257 i po wrzuceniu 2019 jak i teraz przy 2020 wszystko działa o dziwo po wrzuceniu map 2020 nie potrzebowałem aktywatora
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Mi plastik został bo też wrzucałem 19” zapas. W takim razie potrzebujesz uchwytu 8k9 813 685 tylko nie wiem czy pomiędzy lewarkami jest jakaś różnica bo ja jeszcze nie kupowałem tego plastiku i leży w szmacie za aku podobno w ASO koszt to poniżej 50zl
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Jak masz B&O bez dojazdówki to uchwyt na lewarek i zestaw naprawczy wygląda tak: Reszta narzędzi znajduję się w schowku za podnoszoną matą bagażnika - mam do sprzedania taki pojemnik na lewarek/zestaw widoczny na zdjęciu.
-
Logotyp / grafika na FIS
Czy jest możliwość ustawienia grafiki na FIS w A4 polift - czy jest to zarezerwowane tylko dla RS? ?
-
Lektor do MMI 3G BASIC
Dzięki za wyjaśnienie myslalem że on siedzi razem z mapami na karcie
-
Lektor do MMI 3G BASIC
Pisze o aktualizacji mapy i o przeniesieniu/dograniu do nowej wersji lektora PL - bo rozumiem że przy aktualizacji samej mapy lektor zniknie?
-
Lektor do MMI 3G BASIC
Czy jak mam PL lektora w 5.24.2 i wrzucę 5.28.2 to mogę jakoś przenieść PL język lektora? 3g basic, sw 0257
-
Pakiet Oswietleniowy QQ1 Pomoc
Poczytaj temat w dziale DIY o QQ1 - jest tam wszystko jeśli chodzi o wiązki - muszą być pod QQ1 + alarm, klapa, podś. klamki, pamięć fotela (zależy od Twojego wyposażenia). Wiązki z Angola pasują jak coś - przekładasz tylko z przodu lewo-prawo
-
Pakiet Oswietleniowy QQ1 Pomoc
Kupujesz gotowe wiązki z lampkami, podpinasz i kodujesz lub same lampki + dorabiasz kabelki i kodujesz. Każdy sterownik drzwi obsługuje qq1 w drzwiach. Jeśli chodzi o podś przestrzeni nóg to wtedy ważny jest moduł (jeśli chcesz odpalić ambientu w MMI). W dziale DIY jest temat o całym QQ1
-
Kratka środkowa zderzaka
Ten sline’owy jest tak delikatny że chyba zrobię to przy demontażu zderzaka mam trochę odprysków to może dam go od razu do przemalowania
-
Kratka środkowa zderzaka
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
A co masz z tyłu? 330?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Powiedz jak 345 przy 200km? Miałeś już wrzucone 345 przy zakupie czy jeździłeś na OEM?
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
8K0 959 754 D
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Z kluczykiem z ali chyba bym nie ryzykował jak cos to moge podac Ci numer swoich - mam ori keyless
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
A antena przypadkiem nie jest potrzebna aby auto widziało funkcje keyless’a w pilocie? ?
-
Jak ustawić obraz z kamery cofania po wrzuceniu wstecznego w Audi A4 B8?
Jak od czego zależą? Pokazują drogę jaką będzie pokonywał samochód zgodnie z kątem obrotu kierownicy, a jesli pytasz dlaczego raz są skrętne a innym razem stałe- to już zależy czy ori graty czy dokładane „allegro”.
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Nie, kluczyk działa jako przycisk
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Przeczytaj post od początku - wszystko jest opisane Aby zadziałało, musisz wymienić nagrzewnice i inne graty - a odnośnie migania przycisku to pewnie CP - choć jak go ściągniesz i tak nie pójdzie p&p na gratach single zone
-
"Ćwierkanie" w głośnikach po dołożeniu ASS
U mnie sygnał tylko teraz juz nie pamietam czy mostkowałem przy Wtyczce czy przy radiu (bo wtyczke tez zmienialem bo bose ma wiecej pinow). Podepnij na krotko i sprawdz