-
Prezes860 obserwuje zawartość 1.8 tfsi po chipie , Płukanka wtrysków 1.8 tfsi , SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora i 3 innych
-
Płukanka wtrysków 1.8 tfsi
Witajcie, czy warto profilaktycznie wlać płukankę wtrysków do paliwa co jakiś czas? Nie odczuwam objawów odchyleń pracy silnika. Auto naciągnięte na 200 koni Pozdrawiam
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
Jestem ok. 35 tyś po remoncie. Ubytków brak. Warto remontować Pozdrawiam
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Czy wydech podwójny z kombi podejdzie do sedana w A4B8??
-
Malowanie grilla na czarno - czym?
Witajcie, Chciałbym przemalować grilla na czarno bo "siwy" stracił urok. Co polecacie do takiego zabiegu? Pozdrawiam Kamil
-
A4 B8 po chipie, jakie paliwo?
Wyszło 300
-
A4 B8 po chipie, jakie paliwo?
Dzięki za odpowiedź.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
Robiłem remont, sprowadziłem samochód z Niemiec co miał mieć „uszkodzoną cewkę”. Zrobiłem kompletny remont silnika. Koszt ok. 9 tysięcy wraz z częściami eksploatacyjnymi. Było warto - na 10kkm bierze 0,4-0,5 oleju. Pozdrawiam
-
A4 B8 po chipie, jakie paliwo?
Witajcie, mam a4 b8 1.8 tfsi po chipie. Program był robiony na paliwie pb95. Seria wyszła 162.5 a po chipie 199. Czy powinienem tankować pb98? Dodam, że silnik po remoncie. z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam
-
1.8 tfsi po chipie
Witajcie, mam a4 b8 1.8 tfsi po chipie. Program był robiony na paliwie pb95. Seria wyszła 162.5 a po chipie 199. Czy powinienem tankować pb98? Dodam, że silnik po remoncie. z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam
-
Przycisk na kierownicy - wybieranie głosowe
Witam, Jak w temacie - pytanie o przycisk „wybieranie głosowe”. Jak go aktywować? Po naciśnięciu nic się nie dzieje. z góry dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam
-
Audi a4 B8 - „klapka na...?”
Dzięki za odpowiedź. Myślałem na początku, że to od jakiejś „zmieniarki” czy coś w tym stylu.
-
Audi a4 B8 - „klapka na...?”
Witam, Znalazłem taką oto klapkę w moim samochodzie. Nie mogę zlokalizować z czego odpadła lub jakiej części brakuje jest na niej napisane „sdhc” ale nie mogę znaleść dodatkowego portu na karty oprócz tego w radiu. z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, Jestem użytkownikiem Audi a4 b8 od niedawna. Mam nadzieje, że znajdę wiele przydatnych podpowiedzi na forum Pozdrawiam
Prezes860
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta