Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dawaj smiało :grin: tylko nie rób tego jak nie masz zamiaru włożyć od razu reszty czarnych elementów bo juz tak widziałem i bardzo słabo to wygladało :kwasny:

Opublikowano

nie no jak czarny sufit to i reszta tez.:wink:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie

Opublikowano

tylko pewnie będzie ciężko zebrać resztę gratów czarnych?

Opublikowano
  • Autor

troche to trwało żeby łądne graty sie trafiły

Opublikowano

ok to bede powoli zaczynał szukac gratów.a gdzie szukałes ze tak zapytam

Opublikowano
  • Autor

allegro :decayed: szukaj s4 i dzwon po ludziach pytaj

Opublikowano

Kolego a te słupki przednie tez psikałeś ?? I jak zadowolony jesteś z tej podsufitki? bo ja myślałem o oklejaniu a le sprayem zawsze to taniej:decayed:

Ja wszystkie plastiki psikałem czarnym matem i wyszło elegancko :wink:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

a co do tych uszczelek co idą miedzy podsufitka jaki koszt ? i czy trudno takie znaleźć czy psiknąć też można?

Opublikowano
  • Autor

psikałem tylko sufit reszta ori s4 lampki słupki A B C raczki słoneczka itp

Opublikowano

Fafnasty napisałem Ci pw

Opublikowano

Zdjęć nie dałeś w pierwszym poście to byłem zmuszony cały temat czytać :grin:

Ogólnie grubo działasz, podoba mi się. A z tą podsufitką to mnie zainspirowałeś :decayed: Myślałem z początku o oklejeniu jakimś materiałem ale nie zabierałem się za to bo pewnie było by ciężko. A o pomalowaniu nie pomyśłałem. A nie dało by rady reszty plastików też pomalować? Bardzo by się różniły od tych ori eskowych? Widziałem że niektórzy daszki malują.

Opublikowano

Fajnie siadło,przy 59 to już fajnie wygląda:wink: Jakie Ci tam et wyszło z przodu? bo namieszane z tymi dystansami i w końcu nie wiem:grin:

Opublikowano
  • Autor
Fajnie siadło,przy 59 to już fajnie wygląda:wink: Jakie Ci tam et wyszło z przodu? bo namieszane z tymi dystansami i w końcu nie wiem:grin:

z przodu jak na chwilę obecna przy 8.5j et jest 38 docelowo ma być et 20-23 ale musze dobrze zrolować

Opublikowano

Ale rant błotnika chcesz zostawić i rolowac tylko wew? Pytam bo ja mam 9 cali et30 wysokość podobna i obciera tylko o nadkole w środku ale juz od 20km/h przy każdym skręcie :D

Opublikowano
  • Autor

mi ociera przy skręcie nawet jak stoi :grin: rant całkiem musze zjechać razem z nadkolem na gorąco i może troszke wypchać z 1cm

Opublikowano

O dobry pomysł żeby cos na ciepło zrobić z tym bo sie ludzie gapią jak skrecam :D

Opublikowano
  • Autor

nadkole na ciepło daje sie ładnie wyprofilować :decayed: tylko maszynke musze najpierw zrobić

Opublikowano

Mnie oklejenie wyszło ok 60 zł za całość +20 zł za spray do daszków, uszczelek i plastików:decayed:

Opublikowano

Slimaczek a jak ze scieralnoscia na malowanych plastikach? Wytrzymałe czy 'nie dotykać' ?

Opublikowano

Kolega miał malowane słoneczniki i sie kleily do podsufitki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.