Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport

Jakie plany na a4 b5 82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie plany na a4 b5

    • Rekonstrucja (afb)
      7
    • a4 b5 q 2.7 bi turbo avant
      61
    • rezać rezać bez q
      14

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

plany sa na wysłanie lamp do Gwertego, wtedy bedę działał,.

a jak twój motor po tym przebiegu wyciszył sie coś, ????

jakie spalanie ci wyszło na tankowaniu w takiej trasie, mój PL-UK srednio 6.3 spalał, na 2 tys km,

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
plany sa na wysłanie lamp do Gwertego, wtedy bedę działał,.

a jak twój motor po tym przebiegu wyciszył sie coś, ????

jakie spalanie ci wyszło na tankowaniu w takiej trasie, mój PL-UK srednio 6.3 spalał, na 2 tys km,

Ja trochę utknąłem z tematem lamp,szukam zderzaka ze spryskami najlepiej od eski bo do FMCI będzie lepszy.Kierunki mam już mglone nie montowałem bo żarówek pomarańczowych(wy5w) nie miałem.

Motor się wyciszył po pierwszej trasie zero opiłków trzyma stan oleju,martwi jednak że coś mi woda znika heh(będzie się działo znów)ale jak na razie bez tragedii(efekt zapchanej odmy).

Co do spalania to na bak wychodzi mi 5.8-6.0L teraz 910km i rezerwa się zapaliła,więc myślę że przyjemnie :)

Cieszę się że dekle trzymają kolor i jest czysto :)w "brudasku".:decayed:

---------- Post dopisany 28-01-2014 at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 13:13 ----------

Małe zakupy 10zł wsio sprawne(choć n75 chyba regenerowany bo bez osłony)

DSCN1291.jpg

---------- Post dopisany 07-02-2014 at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 18:20 ----------

Taki mały efekt ręcznej roboty :wink:

DSCN1305.jpg

DSCN1306.jpg

DSCN1307.jpg

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

tablica_z_ramk.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ładnie ładnie lecisz :wink: na BT obejrze go z bliska :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Możliwe że mi pomożesz w locie kusicielu:grin:

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 15:20 ----------

Wpadło cosik takiego,zajebiaszcza osłona na wspomaganie:banan: przed BT do zamontowania

mail?view=att&th=1449cf9593f091a9&attid=0.2&disp=thd&zwmail?view=att&th=1449cf9593f091a9&attid=0.1&disp=thd&zw

Lampy również do zamontowania bez sprysków(niech się dzieje wola boska):grin:

Mimo róznych opini na temat jednostek 2.5V6 nadal śmiga jak ta lala:banan:

Opublikowano

daj Ci Boże jak najdłużej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:Twój jakoś jeździ od wielu lat,to i mój pojeździ.Osłony to już nie zobaczyłeś nie?? tylko motorownia Ci w głowie:doh:.Na BT zobaczysz i lampy w aucie :P:grin:

Opublikowano

nigdy na bt nie oglądałem furek....alko tak ale autom mówię nie.....

Opublikowano
  • Autor

Czyli skrót BT "bez tematu"audi a powinno być ABT :grin:,Ja Twoją oblukam :wink:

Opublikowano

ja nie jadę swoim .:wink:................nie wiem czy dojedzie ?? :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Tys to jest:facepalm:ja się o swoją nie martwię:wink:wsiadam i jadę bez stresowo 2k km za razem ostatnio:kox:tylko olej i paliwo ostatnio daje mi po kieszeni:grin::jerk:

Opublikowano

ja moje ostatnie 2030 km z wysiadaniem na tankowanie i kawę to w 14 h klekotem robiłem...:wink:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

na tempomacie się kulając :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

Ta ta a ile do kawy dosypałeś:grin:

Opublikowano

3 baki :wink:

Opublikowano
  • Autor

No to musiałeś docinać u mnie bak do rezerwy 900km przy tempomacie na 130km/h(szwabowo nie wybacza)

Opublikowano

przecie pisałem ,że na tempomacie :wink:

---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

z kumplem po auto w niemcowni byliśmy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Heh no to niezły masz tempomat obyś błysków za dużo nie łapał:grin:

Opublikowano

ja przez 3 doby Radom -Manchester- Leeds i z powrotem ,. ok 5 tys km

nawet oleju nie dolewałem,. hehe

Opublikowano

dolewałem kawę i zupę do baku.....oliwy może trochę przepalił....ale tego aż tak dokładnie nie sprawdzałem ....

Opublikowano
  • Autor

Robert do naszych się nie dolewa tylko wymienia ale to jedna z bardziej awaryjnych jednostek w audi więc.....:grin:

Opublikowano

....:decayed:nie ma co się oszukiwać....nobla za ten silnik helmuty nie dostaną :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.