Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wyciekami


Kalbar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !. Posiadam Audi A4 b5 1.9TDI 110 Km. Mam problem, wymieniłem uszczelki pod silnikiem , uszczelniłem wszystko zrobiłem jak należy( plus jeszcze silikon Dałem ). Zauważyłem że dalej coś wycieka jest ten sam problem.. cały czas wycieka z pod uszczelki :/.. Tak samo i zauważyłem wycieki pod skrzynią biegów.. Jak spotkałem kolegę z Audi identycznym mówił że w Audi to zawieszenie i uszczelki/wycieki to jest na porządku dziennym, czy to prawda ze nic nie wskóram ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda jesli notorycznie cieknie ci z pod dekla zaworow wystarczy wykrecic te 3sruby mocujace i przetoczyc o 2-3mm dekiel siadzie nizej i silikon juz nie bedzie potrzebny,reszta wyciekow to jak w kazdym innym aucie przebiegi i lata robia swoje pamietajmy ze najmlodsze b5 maja juz po12 lat,jesli chodzi o zawieszenie ja jezdze 2rok moja COOO i zawias mam jak nowy a kilka razy bylem juz we francji wiec wszystko zalezy co jest zamontowane,chinskie wachacze sa tanie ale i kiepskie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Forum jest jednak zajee.. napisałem na innym nikt nie odpowiada.. A tu są ludzie ! ;) . Ja mam Wahacze Ruville, Szczerze nie wiem czy to dobra firma mój mechanik mówił że jednak z górnej półki firma. Hm.. tzn to nie są jakieś wycieki typu leci strumyk, tylko od czasu do czasu się poci po prostu. A Rocznik Auta 98 :) Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...