Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam mam problem z radiem jedno działa a drugie nie


StankiewiczJ

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dokładnie wygląda tak mam 2 radia do mojego samochodu jedno to jakiś badziew z Cearfurra za 70 zł drugie Sony Xplod, pewnego dnia kiedy jechałem samochodem i słuchałem muzyki z soniaka i dziwnie się zaczęło zachowywać a mianowicie włączać i wyłączać, włączy się na sekundę, dwie muzyka pogra i znowu wyłącza aż w końcu przestało się w ogóle włączać na początku myślałem że to radio szlak trafił bo pierwszej młodości nie było walało się u kumpla po garażu to kupiłem bo u mnie siedział wtedy ten badziew, to wyjąłem je i wróciłem do starego radia, ale coś mnie podkusiło i soniaka zamontowałem dla pewności w Sprinterze dla pewności no i tam działa dorwałem jeszcze jedno też jakieś nieznanej marki ale całkiem niezłe no i w audi też nie działa a w Sprintku tak. A różnice między tymi lepszymi radiami a tym badziewem jest taka że badziew obsługuje tylko dwa głośniki a tamte normalnie wszystkie 4, nie wiem czy to istotny szczegół ale przy podłączaniu każdego radia nie podłączałem anteny bo chciałem zobaczyć czy się chociaż włączy. To taki ogólny zarys problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usterka instalacji elektrycznej.

Do sprawdzenia łącza elektryczne wszelkiej maści idące do radia czy nie ma tam jakichś dziwnych przepinek obejść i innego tego typu magicznych połączeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...