Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd poduszki silnika [01375]??


Ra4al

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnimi czasy podczas przyśpieszania pojawił się u nie dziwny objaw, otóż w okolicach 2tyś obrotów czuć delikatne szarpnięcie, szarpnięcie na prawdę delikatne, lecz wyczuwalne i denerwujące [podobne do tego co odczułem poprzednim autem jak walnąłem w sarnę], dzieje się tak niemalże zawsze, nie ważne czy przyśpieszam lekko czy ostro.

Dzisiaj postanowiłem sprawdzić kody błędów i otrzymałem taki oto błąd:

01375 -  Valves for Engine Mounting; Stage 1

       38-00 -  Output won't Switch or Short to Plus

Szybko gmerając w necie dowiedziałem się iż jest to błąd poduszki silnika, lecz to praktycznie wsio co znalazłem na w/w temat :thumbdown:.

No i teraz moje pytania, po pierwsze która to poduszka silnika??

Po drugie może ktoś wie jak ugryźć ten błąd, czyli czy jest to już koniec tejże poduszki, czy może błąd jakiegoś czujnika a może gdzieś tylko wiązkę należy sprawdzić, jeżeli tak to gdzie, co i jak??

Jeżeli czeka mnie wymiana to czego szukać i jak się to wymienia?? Czy jest możliwość wymiany tego samemu, czy jednak musi to być ktoś ze specjalnym sprzętem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie też bije ten błąd... jest to lewa poduszka(od kierowcy) ja tak śmigam już trochę czasu i nic się nie dzieje... możesz to wymienić sam bez problemu używkę możesz znaleźć już od 150zł w górę.... nówka to już około 600 zależy od hurtowni....

wymieniasz, kasujesz błąd i masz po kłopocie... z tego co wiem to ona jest olejowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa stojąc przodem do auta czy lewa ogólnie względem auta?? Czyli czy jest to poduszka po stronie pasażera czy kierowcy??

Czyli lekkie szarpnięcie przy 2tyś obrotów to pewnie nie to, jak uda mi się wygrać z Immo to będę musiał zrobić logi dynamiczne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież napisałem że od kierowcy czy stoisz tak czy tak to kierowca jest z jednej strony ..... szarpnięcia przy obrotach to nie będzie nic wspólnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...