Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy- zwarcie do masy G70! Pomocy


michalb1987

Rekomendowane odpowiedzi

Wita serdecznie mam problem otóż pożyczyłem ostatnio znajomemu samochód i niestety odebrałem go z świecącą się kontrolką silnika i brakiem mocy pdłączyłem VAG i ukazały mi się takie 2 błędy:

17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground

P1144 - 35-10 - - - Intermittent

17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation

P1556 - 35-10 - - - Intermittent

Pierwszy którego nie da sie skasować cały czas wraca jak zaraza:facepalm: drugi udało sie skasować ale nie jeździłem jeszcze wiec pewnie błąd powróci.

Pytanie mam takie czy można z ym jeździć czy lepiej nie ryzykować?

Pierwszy błąd wskazuje na przepływomierz ale tak jakby nie miał zasilania od czego zacząć, co sie mogło stać?

wymieniać przepływkę czy może coś innego sie stało?

bede bardzo wdzięczny za szybką pomoc wszelkie sugestie lub podpowiedzi będą mile widziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypnij wtyczkę od przepływki i sprawdź czy wszędzie prąd dochodzi, czy nie ma jakiegoś zwarcia itp. jeśli tak to przeczyść styki kontakt sprayem. Wydaje mi się, że ogólnie błędami Ci sypie przez przepływomierz. Jeśli te zabiegi nie pomogą to musisz delikatnie wykręcić przepływkę i ją przeczyścić albo po prostu wymienić bo nadszedł jej kres :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sorawdzic we wtyczce czy jest prad do masy i na karzdym pinie ma byc zasilanie? Nie wiem czy cos ma to do zeczy ale ostatnio zalozylem ksenon z przetwornicami koito i jakis czas temu wlasnie po tamtej stronie przestala mi swiecic zarnik a potem wlasnie to sie stalo moze to miec jakies znaczenie?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znaczy że jest zwarcie. Prawie przy każdym błędzie jest dopisek :...otwarty lub zwarcie do masy", podmień przepływki i zobacz czy pomoże. W czyszzenie nawet się nie baw bo nic to nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...