Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaz Bluetooth do MMI 2g

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wczorja wziolem sie za rozbieranie radia i schowka bo slyszalem ze w schowku dokladnie nad jest miescse na blutu ale nie znalazlem.:facepalm:

2013_10_26_14_51_47_HDR.jpg

2013_10_26_14_51_54.jpg

Przed wymiana radia z symphone na mmi mialem blutka i gdzies powinny byc kable z mikrofonu oraz sam modul:kwasny:

Wiecie dokladnie gdzie sie owe miejsce znajduje bo nie moge nigdzie znalesc info o tym:facepalm:

Opublikowano

Fabrycznie moduł Bluetooth jest umieszczony w obudowie pod nogami pasażera (pod tapicerką podłogi).

Opublikowano
  • Autor

W B8 tez?

Opublikowano
W B8 tez?

Sorry nie zauważyłem że masz B8. W B7 na pewno jest pod nogami pasażera a w B8 według ELSA to faktycznie powinien być gdzieś w desce rozdzielczej. Poniżej masz schemat numer 11 to moduł BT a 12 antena BT

A91_11944.jpg

Opublikowano
  • Autor
W B8 tez?

Sorry nie zauważyłem że masz B8. W B7 na pewno jest pod nogami pasażera a w B8 według ELSA to faktycznie powinien być gdzieś w desce rozdzielczej. Poniżej masz schemat numer 11 to moduł BT a 12 antena BT

http://s18.postimg.org/j6wi755qd/A91_11944.jpg

No właśnie widziałem ten schemat wcEsniej ale jak rozebrała wentylator,radio,klime oraz cały schowek i nie było nigdzie nawet nie było by tam gdzie go wsadzić. Wkurza mnie to bo zbierałam się już kilka tygodni i jak w końcu zacząłem to nie da się nic znaleść po prostu złe się przygotowałem jedynie co zrobiłem to w hu błędów w kompie bo nie dołączyłem akumulatora jak odpinalem radio :facepalm:

Opublikowano
W B8 tez?

Sorry nie zauważyłem że masz B8. W B7 na pewno jest pod nogami pasażera a w B8 według ELSA to faktycznie powinien być gdzieś w desce rozdzielczej. Poniżej masz schemat numer 11 to moduł BT a 12 antena BT

http://s18.postimg.org/j6wi755qd/A91_11944.jpg

No właśnie widziałem ten schemat wcEsniej ale jak rozebrała wentylator,radio,klime oraz cały schowek i nie było nigdzie nawet nie było by tam gdzie go wsadzić. Wkurza mnie to bo zbierałam się już kilka tygodni i jak w końcu zacząłem to nie da się nic znaleść po prostu złe się przygotowałem jedynie co zrobiłem to w hu błędów w kompie bo nie dołączyłem akumulatora jak odpinalem radio :facepalm:

A sam zmieniałeś symphony na mmi? Może ktoś jak zmieniał Ci radio to buchnął moduł BT?

Na pewno fabrycznie moduł był w obudowie ale co do dokładnej lokalizacji to niech napisze ktoś kto ma B8 ja nie jestem w stanie pomóc.

Opublikowano
  • Autor
W B8 tez?

Sorry nie zauważyłem że masz B8. W B7 na pewno jest pod nogami pasażera a w B8 według ELSA to faktycznie powinien być gdzieś w desce rozdzielczej. Poniżej masz schemat numer 11 to moduł BT a 12 antena BT

http://s18.postimg.org/j6wi755qd/A91_11944.jpg

No właśnie widziałem ten schemat wcEsniej ale jak rozebrała wentylator,radio,klime oraz cały schowek i nie było nigdzie nawet nie było by tam gdzie go wsadzić. Wkurza mnie to bo zbierałam się już kilka tygodni i jak w końcu zacząłem to nie da się nic znaleść po prostu złe się przygotowałem jedynie co zrobiłem to w hu błędów w kompie bo nie dołączyłem akumulatora jak odpinalem radio :facepalm:

A sam zmieniałeś symphony na mmi? Może ktoś jak zmieniał Ci radio to buchnął moduł BT?

Na pewno fabrycznie moduł był w obudowie ale co do dokładnej lokalizacji to niech napisze ktoś kto ma B8 ja nie jestem w stanie pomóc.

Ja nie zmienialem zmienial mi znay na tym forum uzytkownik i nie wieze ze by mi wyciagnol i nie powiedzial.

No przydalo by sie zeby ktos odpowiedzial ale jak narazie to male zainteresowanie tym postem :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.