Rns-E problem po przekreceniu kluczyka

Świderbragga

Witam

Mam problem ponieważ zamontowałem RNS-E do audi i wszystko gra jak kluczyk w stacyjce nie jest przekrecony. Gdy przekręci się kluczyk/odpali samochód to wyświetlacz gaśnie zostaje tylko głos i regulacja dźwięku. Proszę o pomoc

Dokładnie napisze to jest ten RNSE-Q sytuacja ma miejsce w A3 ale kazali mi napisać na waszym forum bo podobno navi macie w jednym palcu :wink: Wczoraj był podłączony pod komputer i wszystko jest poprawnie zakodowane. To co mam teraz zrobić przepiac te piny??

sam montowałeś to rns-e ? czy ktoś inny ? concert 3 ma w innym miejscu linie k jak widać na foto w moim poprzednim poscie rns-e ma linie k na pinie 5 w kostce B sam zobacz widziałeś że komputer się połączył z rns-e ?

RNS_EPinout.jpg

Ogarnę wszystko jak wrócę z pracy i dam znać z chłopakiem który tez się dziwił czemu to nie działa tak z tego co pamietam to widział ale tez się upewnie

linia k do zmiany-przelozenie. piny bose chyba tez w innym miejscu....a co z pinem 15 i 16 /mostek był w concert III / a rns-e tez tak ma??

zaraz sprawdze dokładnie czy 15 i 16 ma mostek

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

mostek 100% sprawdzone w moim aucie

dowiedziałeś się czy byłą łaczność z navi ? Prawidłowo masz to podpięte bo jak do tej pory nie odpowiadasz na pytania to jak mamy pomóc. Dziwne że błędów brak , a navi szaleje to jest tak czułe że byle pierdoła i są błędy.

to can masz zle podlaczony-tak wygląda...dokładane? oryginal? radio poprzednie gralo,podswietlenie było? gasło po wyciagnieciu kluczyka? :wink: no chyba ze zostanie kodowanie,,,,,,,,