Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak oswietlenia schowka pasazera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem , z poczatku myślałem ze wymiana żarówki w schowku załatwi sprawe ale okazało sie innaczej , nie ma światła w schowku oraz w pokretłach do otwierania i zamykanie nawiewu przy kratkach . Co to może byc?

2 problem to gdy otwieram tylne prawe drzwi nie zapalja się światła podsufitowe oraz fis nie widzi tego ze zostały otwarte .

Opublikowano

Schowek- sciagnij oslone boczna schowka (otwierasz drzwi pasazera i podwadzasz ja malym plaskim srubokretem , tak samo jak oslone od bezpiecznikow) po sciagnieciu oslony , widac wylacznik krancowy . Sprawdz czy dziala prawidlowo. Jesli nie zdemontuj schowek ( trzy srubki wewnatrz schowka , dwie na zewnatrz, klucz 8 nasadowy) Teraz masz dojscie do kostki zasilajacej , sprawdz czy masz zasilanie.

Pokretła od kratek nawiewy- nie dzialaja wszystkie kratki ?? sa pokretla podswietlane i nie, W zaleznosci od wersji wyposazenia. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej-13568/

Drzwi- mikrowylacznik w zamku do wymiany , wszystko co i jak tutaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-zamka-drzwi-tylych-demontaz-tylnej-tapicerki-172473/ mikrowylacznik jest taki sam jak w drzwiach przednich http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-czyszczenie-mikrostyku-drzwi-przednich-190569/

Opublikowano
  • Autor

dzieki za pomoc w wolnym czasie posprawdzam i wezmę się za to

---------- Post dopisany 14-11-2013 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 17:53 ----------

Sciagnełem osłone i zobaczyłem ze wyłącznik krancowy nie jest połaczony ze schowkiem , lecz jak w wyłaczniku zwarłem styki to pojawiło się światło czyli problem leży przy połaczeniu schowka z wyłacznikiem krancowym . A co do podswietlenia pokreteł to wyciagnełem kratke i są doprowadzone przewody czy to oznacza ze mam jednak podswietlane lecz one nie działają?

Opublikowano

Same przewody o niczym nie swiadcza. Mozliwe ze włozyli ci wiazke elektryczna do wersji z podswietlanymi kratkami a same kratki masz bez podswietlenia. Wtedy nalezalo by kupic kratki z podswietleniem lub przerobic tak jak jest to opisane w watku [ALL B6] Montaż elementów pakietu oświetlenie - kratek nawiewów, lampki przedniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.