Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b5 1.9 tdi afn] wielki problem z odpaleniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zacznę tak, że auto co jakiś czas ma problemy po kilkugodzinnym postoju. Raz paliło od strzała a czasami na kilka dni jest problem i potrzeba było dłużej zakręcić.

Tym razem kręciłem do rozładowania kręcił ładnie, łapał i gasł (odkręciłem nakrętki wtrysków wcześniej i odpowietrzyłem układ , bo był zapowietrzony).

-immo (ikonka samochodziku gaśnie , nie miga)

-świece żarowe grzeją ( dochodzi prąd miernik do kabla od świecy i minus aku, świece wkręcone i sprawdzone na żarówkę plus do aku minus główka świecy wszystkie świecą tak samo)

-paliwo dochodzi leci z wtrysków

-n109 (cyka po podaniu mu plusa z aku. Słychać, że cyka po włączeniu zapłonu, chociaż w outtest w vag robiąc na nim test nie słychać go było)

-rozrząd robiony z 30 tys. temu , więc myślę, że to nie on winien (nigdy nie odpalany na "pych")

-odpinałem g62 (czujnik temp.) bez różnicy

-podpinałem inny akumulator (kolega ma go tylko tydzień) bez zmian

-próba innym kluczykiem taki sam rezultat łapie , jakby chciał odpalić i tylko tyle

-przy próbie odpalania obroty dochodzą do 400-600

Czy czujnik położenie wału mógłby stwarzać taki problem? Czy czasem nie powinno to sprawiać problemu jak jest ciepły? Jak jest ciepły to nie ma problemu.

Oto logi grup 000/001/004/007/013/018/023 jedynie z załączonym zapłonem:

- 000 (VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM)

- 001 ( dorzucę pózniej bo zapomniałem zapisac)

- 004 (VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM)

- 007 (VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM)

- 013 (wkleje pozniej)

- 018 (wkleje pozniej)

- 023 (wkleje pozniej)

Proszę o jakieś porady, ponieważ nie chce wymienić pół samochodu na darmo a tym bardziej , że krucho z kasą (L4 po operacji kolana)to moje drugie audi i na chwilę obecną raczej następne auto to nie audi :039:

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

zrobione:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.