Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5 1.9 tdi afn] wielki problem z odpaleniem


Masked29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zacznę tak, że auto co jakiś czas ma problemy po kilkugodzinnym postoju. Raz paliło od strzała a czasami na kilka dni jest problem i potrzeba było dłużej zakręcić.

Tym razem kręciłem do rozładowania kręcił ładnie, łapał i gasł (odkręciłem nakrętki wtrysków wcześniej i odpowietrzyłem układ , bo był zapowietrzony).

-immo (ikonka samochodziku gaśnie , nie miga)

-świece żarowe grzeją ( dochodzi prąd miernik do kabla od świecy i minus aku, świece wkręcone i sprawdzone na żarówkę plus do aku minus główka świecy wszystkie świecą tak samo)

-paliwo dochodzi leci z wtrysków

-n109 (cyka po podaniu mu plusa z aku. Słychać, że cyka po włączeniu zapłonu, chociaż w outtest w vag robiąc na nim test nie słychać go było)

-rozrząd robiony z 30 tys. temu , więc myślę, że to nie on winien (nigdy nie odpalany na "pych")

-odpinałem g62 (czujnik temp.) bez różnicy

-podpinałem inny akumulator (kolega ma go tylko tydzień) bez zmian

-próba innym kluczykiem taki sam rezultat łapie , jakby chciał odpalić i tylko tyle

-przy próbie odpalania obroty dochodzą do 400-600

Czy czujnik położenie wału mógłby stwarzać taki problem? Czy czasem nie powinno to sprawiać problemu jak jest ciepły? Jak jest ciepły to nie ma problemu.

Oto logi grup 000/001/004/007/013/018/023 jedynie z załączonym zapłonem:

- 000 (VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM)

- 001 ( dorzucę pózniej bo zapomniałem zapisac)

- 004 (VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM)

- 007 (VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM)

- 013 (wkleje pozniej)

- 018 (wkleje pozniej)

- 023 (wkleje pozniej)

Proszę o jakieś porady, ponieważ nie chce wymienić pół samochodu na darmo a tym bardziej , że krucho z kasą (L4 po operacji kolana)to moje drugie audi i na chwilę obecną raczej następne auto to nie audi :039:

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

zrobione:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...