Skocz do zawartości
IGNOROWANY

paruje szyba przod


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

ten pochłaniacz da rade? ale to jest najlepsze ze jak slonca nie ma to nie paruje ,dziś nie było i szyba czysta 0 16 wsiadłem do auta i spokojnie moglem sobie jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam przypadłości B5, ale też się zgadzam z Maćkiem, że masz wilgoć w aucie, ale tak się zapytam:

1. Czy płynu w chłodnicy Ci nie ubywa?

2. Czy jesteś pewien, że wszystkie odpływy (kanaliki, wężyki) masz drożne?

3. Czy na pewno po powodzi auto było wysuszone, jest suche m.in. wygłuszenie (nie koniecznie przednie), czy rozbierałeś auto do suszenia?

4. Czy tapicerka (dywaniki itp.) jest sucha?

5. O filtrze kabinowym już było.

Mój znajomy wsadził "Farelkę" i suszył tak kilka razy auto. Nie wiem jak długo i ile razy, ale pomogło.:yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez na szmatke płynu do naczyn,przelec szybki i wytrzyj mikrofibrą zeby smug nie było i sprawdz czy pomogło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pisałem auto w srodku mi nie paruje!!!!!!! tylko przednia szyba jak stoi tylem do slonca. od paru dni nie ma slonca i szyby czyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup "dziennik zachodni" i połóż na desce przykrywając kratkę nawiewu na szybę i napisz czy pomogło. Ja tak robię od jesieni poprzez zimę i nie mam zaparowanych czy zamarzniętych szyb od środka. Co jakiś czas nowsze wydanie gazetki i wszystko bangla (-:

już pisałem auto w srodku mi nie paruje!!!!!!! tylko przednia szyba jak stoi tylem do slonca. od paru dni nie ma slonca i szyby czyste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym sposobem pozbycia się wilgoci, a chociaż zmniejszenia jest wstawienie w jakimś otwartym pojemniku w środku auta zwykłej soli kuchennej. Bardzo dobrze to działa gdy auto jest rzadko używane to wtedy tej wilgoci nie wnosimy z butami zwłaszcza zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...