Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diagnostyka Vag problemy i sukcesy- b6 1.8t quattro


krzysiekvtec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, udało mi się zainstalować kabel i vag 409 po podłączeniu do a4 b6 1.8 t quattro. Znalazł kilka blędów które bardzo proszę mi wytłumaczyć i jak usunac usterki. Na odpalonym silniku nie wiem co poszlo nie tak ale nagle auto zaczelo bardzo intensywnie dymić z wydechów ...:slina:odlaczyłem wszystko przejechałem sie kawalek i wszystko wróciło do normy, pamiętam ze sprawdzalismy abs/eps w tym czasie i działanie hamulców. Co to moglo być ?

DSC_1228.jpg

DSC_1229.jpg

DSC_1230.jpg

DSC_1231.jpg

DSC_1232.jpg

DSC_1233.jpg

DSC_1234.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie chce odpowiedzieć, to może ja Ci odpowiem.

1. Nie masz pełnej wersji vaga, nie będziesz mógł robić co niektórych rzeczy w programie, żeby temu zaradzić ściągnij to: VCDS LIGHT

2. Zaloguj się do 01.Engine i do 03.ABS Brakes, pousuwaj błędy, troche polataj i zobacz czy wskoczą jeszcze raz

3. To co wkleiłeś za pomocą print screena można za pomocą opcji w programie najnormalniej w świecie skopiować i wkleić tu jako tekst

4. Bardzo przydatna strona Roos Tech Wiki po prawej stronie masz Search tam wpisujesz kod błędu i wyskakuje Ci kilka informacji na jego temat, np. jak usunąć albo co może być przyczyną. Jeśli tam brak odpowiedzi będziesz przynajmniej wiedział o co tu pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...